برای دریافت اینترنت ثابت چه باید کرد؟

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، اگر تمایل به قراری اینترنت ثابت دارید، می توانید با مراجعه به سامانه xdslplus.ir از فهرست اپراتورهایی که در نزدیکی محل زندگی یا محل کارتان خدمات اینترنت خانگی ارائه می دهند، خدمات اینترنتی لازم را دریافت کنید.

برای دریافت اینترنت ثابت چه باید کرد؟

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در ویدئوی ایران هوشمند، تسریع در ارائه سرویس های اینترنت ثابت به متقاضیان با راه اندازی سامانه ای توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی را مورد آنالیز قرار داده است.

بدین ترتیب دریافت سرویس اینترنت ثابت با راه اندازی سامانه دسترسی پهن باند ثابت خانگی، دیگر یک فرایند طولانی و زمان بر نیست. متقاضیان دریافت اینترنت ثابت تنها کافی است به سامانه دسترسی پهن باند ثابت خانگی به آدرس www.xdslplus.ir مراجعه نموده تا از فهرست اپراتورهای محل زندگی یا محل کار آگاه و درخواست خود را ثبت نمایند.

در سامانه xdslplus.ir می توانید درخواست خود را ثبت نموده و به وسیله همین سامانه یا شماره گیری کد دستوری #8010* مراحل انجام درخواست را پیگیری کنید. شرکت های ارائه نماینده خدمات موظف هستند تا ظرف 48 ساعت پس از ثبت درخواست شما، خدمات اینترنت خانگی را برقرار نمایند. سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی هم با استفاده از همین سامانه بر فرایند واگذاری خطوط اینترنت ثابت و عملکرد شرکت مخابرات و سایر شرکت های ارائه نماینده خدمات نظارت دارد.

به گزارش ایسنا، با راه اندازی این سامانه مشتریان سرویس های ثابت می توانند درخواست خود را به وسیله این پنجره واحد ارائه نمایند و در همین زمان می توانند گزینه هایی که در مکان مورد نظر سرویس می دهند را انتخاب نمایند. مشتریان می توانند همزمان با این سامانه از سامانه نت سنج پلاس سازمان تنظیم مقررات نیز استفاده نمایند تا از سابقه ارائه سرویس اپراتورهای مختلف آگاه شده و انتخاب بهتر و جهت دارتری داشته باشند. یکی از مزیت های این سامانه معین شدن علت تاخیر ارائه سرویس از طرف اپراتورها است و به دلیل اینکه تمام درخواست ها از یک سامانه ارائه می گردد، امکان ریشه یابی مسائل و کمبودها وجود دارد.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین

به "برای دریافت اینترنت ثابت چه باید کرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای دریافت اینترنت ثابت چه باید کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید