اخبار و رویدادها

توانمندی جوامع روستایی کاهنده هزینه های حاشیه شهر است

رئیس شورای اسلامی مشهد گفت: اگر جوامع روستایی توانمند شوند احتیاج به هزینه بسیار برای حاشیه شهر ها نخواهد بود و شاهد مهاجرت معکوس از حاشیه شهر ها به روستا ها خواهیم بود.

26 مهر 1398

ذخایر استراتژیک نفت عربستان در کجا واقع شده است؟

به گزارش خبرنگاران، روسیاالیوم در گزارشی به گنجایش ذخایر استراتژیک نفتی عربستان که سعودی ها پس از حمله به تاسیسات نفتی در شرق این کشور از آن برای تحویل به مشتریان خود سخن گفته اند، پرداخته است.

25 مهر 1398

بامزه ترین عکس های مسابقه عکاسی کمدی حیات وحش

خبرنگاران: امسال پنجمین دوره مسابقه عکاسی کمدی حیات وحش هم برگزار گشت و شرکت کنندگان زیادی با عکس های زیبای خود هم از نظر فنی و هم از نظر کمدی درخشیدند. بنیانگذاران این مسابقه علاوه بر خنده یک پیام جدی برای مخاطبان خود دارند: یادتان باشد باید از منابع...

24 مهر 1398

رونمایی از تبلت های جدید لنوو با قابلیت کنترل لوازم منزل

به گزارش خبرنگاران به نقل از زددی نت، سازگاری این دو تبلت با دستیار هوشمند گوگل موسوم به اسیستنت باعث می شود که بتوان از آنها برای کنترل برخی لوازم منزل مانند لامپ های هوشمند نیز استفاده کرد.

23 مهر 1398

در خیابان سوم سعادت آباد چه خبر است؟

شهرداری می گوید از تیرماه که بازپرس دستور توقف ساخت وساز در برج سعادت آباد را صادر کرده هیچ فعالیتی صورت نگرفته اما همسایه ها چیز دیگری می گویند؛ پرده ها تا چهار روز قبل کشیده بوده و فعالیت ساختمانی در واحدها در حال انجام بوده است.

22 مهر 1398

زیدان: امیدوارم پس از مودریچ مصدوم دیگری نداشته باشیم، ترکیب تیم تغییر نخواهد کرد

زین الدین در هفته های اخیر به شکل ویژه تری تیمش را زیر نظر دارد.

21 مهر 1398

پیش بینی گریه نوزادان با دستگاه هوش مصنوعی

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیجیتال ترندز، سیستم یادشده که هنوز در دست طراحی است، از هوش مصنوعی خاصی برخوردار است که می تواند حرکت چشمان نوزادان و نیز اصوات خارج شده از گلوی وی را به دقت زیر نظر بگیرد.

20 مهر 1398

آغازبه کار بخش زبان ترکی و کردی در مرکز تماس ماکسیم

ماکسیم، اولین تاکسی اینترنتی از نظر تعداد شهرهای تحت پوشش، به تازگی امکانی را ایجاد نموده که مسافران استان های کرد و ترک زبان بتوانند در سامانه شماره کوتاه 1611 به یاری اپراتورهای هم زبان خود درخواست خودرو دهند.

17 مهر 1398

فضل اولی: حالا برای کسب سهمیه المپیک تلاش می کنیم

خبرنگاران: ملی پوش کایاک قایقرانی گفت: سال آینده مسابقات انتخابی المپیک در اندونزی است و تلاش می کنیم سهمیه المپیک را بگیریم.

17 مهر 1398

فال روزانه 18، 06، 1398

فال روزانه دوشنبه 18 شهریور 1398چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان استدوست عزیزی که 18 شهریور به جهان آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی فعال و پرانرژی، مقتدر، با نظم، هوشیار و دارای شخصیتی بسیار جذاب هستید. توانایی های شما و سخت کوشی خستگی ناپذیرتان موفقیت...

15 مهر 1398

مدیرعامل حفاری: چه گناهی کردیم که محروم شویم؟، داور مسابقه عامل تشنج بود

مدیرعامل باشگاه حفاری اهواز، داور دیدار تیم فوتسال این باشگاه مقابل سوهان محمدسیما را عامل تشنج این بازی دانست.

14 مهر 1398

هزینه های نذری دادن در محرم سال جاری چقدر است؟

در این گزارش سراغ آشپز های هیأت ها رفته ایم و مواد اولیه لازم را برای اصلی ترین غذا های نذری ماه محرم، از آن ها پرسیده ایم.

13 مهر 1398

کاروان ایران در مسابقات جهانی پیوند اعضا سوم شد

به گزارش خبرنگاران، کاروان ورزش ایران که با 46 ورزشکار و 14 مربی و همراه در بیست و دومین دوره مسابقات جهانی پیوند اعضا شرکت نموده بود، با کسب 94 مدال شامل 26 مدال طلا، 35 نقره و 33 برنز درجایگاه سوم این رقابت ها نهاده شد.

13 مهر 1398

پرتال گردشگری در سرانجام فصل سفرهای داخلی روی بیلبوردهای تبلیغاتی ، اقدام عجیب وزارت میراث فرهنگی در آستانه جلسه رای اعتماد

پرتال پر حاشیه گردشگری در آستانه رای اعتماد مجلس به وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و در حالی که فصل سفرهای داخلی رو به اتمام است در تهران بیلبورد شد.

12 مهر 1398

بزرگترین هواپیمای دنیا رونمایی شد

بزرگترین هواپیمای دنیا با نام راک با طول بالی به اندازه یک زمین فوتبال آمریکایی و شش موتور در یک بدنه دوقلو به پرواز در آمد.

11 مهر 1398

برگزاری نشست خبری نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش در خانه آقاجان نسب بابل

نشست خبری نهمین جشنواره بین المللی فیلم وارش در خانه آقاجان نسب بابل بنای واگذار شده صندوق احیاء برگزار گشت.

10 مهر 1398

تمام آنچه که از رویداد سرفیس مایکروسافت انتظار داریم

رویداد سرفیس مایکروسافت در تاریخ دو اکتبر امسال برگزار خواهد شد و بسیاری از کاربران و هواداران محصولات این سری بی صبرانه منتظر معرفی سرفیس های جدید هستند. به همین دلیل قصد داریم با توجه به شایعات پیرامون این رویداد، پیش بینی کنیم چه محصولاتی و با چه...

9 مهر 1398

پرخرج ترین فاجعه های طبیعی دنیا!

عصرایران: بارش های پیاپی باران در بهار سال 1998 باعث شد که استان های شمالی کشور چین، سه ماه تمام با سیل جاری و مسائل آن دست و پنجه نرم کنند. 4000 نفر در اثر این سیل جان خود را از دست دادند، 14 میلیون چینی از خانه های خود رانده شدند و نواحی زیادی از کشور به طور...

8 مهر 1398

تاکید عفو بین الملل بر ضرورت تحقیق مستقل درباره حمله به زندان ذمار

عفو بین الملل بر ضرورت تحقیق مستقل درباره حمله ائتلاف متجاوز سعودی به زندان ذمار تاکید نمود.

8 مهر 1398

حضور کفاشیان و تاج در آخرین تمرین تیم ملی

خبرنگاران: آخرین تمرین تیم ملی در ایران قبل از سفر به عمان با حضور رئیس فدراسیون و سرپرست سازمان لیگ برگزار گردید.

7 مهر 1398
تعداد: (329)