کازرون ظرفیت تبدیل شدن به قطب پزشکی غرب استان فارس را دارد

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، منتخب مردم کازرون در مجلس یازدهم گفت: کازرون می تواند به قطب پزشکی منطقه غرب استان فارس تبدیل شود.

کازرون ظرفیت تبدیل شدن به قطب پزشکی غرب استان فارس را دارد

به گزارش ، فریدون عباسی دوانی با اشاره به دیدار با استاندار فارس و آنچه در این دیدار مطرح شده است، گفت: اغلب استان های جنوبی کشور دارای مسائل مشابه هستند به همین دلیل در مرحله نخست در حال طرح برنامه استان های جنوب غرب ایران شامل فارس، بوشهر، خوزستان، هرمزگان و کهگیلویه و بویراحمد هستیم تا بتوانیم با همکاری و هماهنگی بیشتر دستگاه های اجرایی، گام موثری در جهت پیشرفت جنوب غرب ایران برداریم.

نماینده منتخب مردم کازرون و کوهچنار در مجلس یازدهم اعلام نمود: با توجه به شرایط فعلی کشور، زمان همدلی و همکاری و سعی و تلاش در جهت حل مسائل است و نمایندگان فارس با هماهنگی صورت گرفته به شکل یکپارچه قصد حل مسائل با همکاری سایر دستگاه های دولتی دارند.

او ادامه داد: پیشنهاد ما این است که اولویت های مورد نیاز استان توسط کارشناسان خبره و زیر نظر استاندار فارس معین شود و مجمع نمایندگان نیز با تعامل مثبت و همکاری با این مجموعه و ائمه جمعه بتوانند در جهت توسعه استان قدم بردارند.

رئیس موقت مجمع نمایندگان منتخب فارس در مجلس یازدهم با تاکید بر لزوم توجه به منطقه کازرون اشاره ای به دیدار با وزیر ارتباطات کرد و اضافه کرد: در دیدار با وزیر ارتباطات طراحی طرح فیبر نوری و پیاده سازی و اجرای آن برای بهبود شرایط این حوزه در آینده معین شد.

عباسی دوانی با بیان اینکه در این دیدار در خواست پیگیری و دستور ویژه از استاندار درباره سد نرگسی با توجه به اهمیت آن و همچنین لزوم احیای دریاچه پریشان مطرح شد، اعلام نمود: مطالعات در جهت معین کردن کمبودها برای اتمام پروژه در حال انجام است و در صورت لزوم شخصا پیگیر این موضوع از مقامات ذی ربط خواهم بود.

او با پیشنهاد تبدیل کازرون به قطب پزشکی منطقه غرب استان فارس گفت: با تبدیل شدن کازرون به قطب پزشکی غرب فارس این شهرستان می تواند به شهرستان های فراشبند، نور آبادممسنی و کوهچنار خدمات لازم ارائه دهد.

رئیس موقت مجمع نمایندگان منتخب فارس در مجلس یازدهم با بیان اینکه از نیازهای مبرم و ضروری منطقه کازرون و کوهچنار یک بیمارستان مجهز است، اضافه کرد: بیمارستان امام علی(ع) در حال حاضر آماده تجهیز است و کارهای مطالعاتی آن هم صورت پذیرفته که از استاندار درخواست رسیدگی ویژه و ارائه راه حل جهت بهره برداری این بیمارستان را ارائه دادیم.

منتخب مردم کازرون و کوهچنار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: راه های روستاهای مشتان، مهرنجان، سیف آباد و غیره با توجه به جمعیت بالا نیاز به گسترش دارند که هماهنگی های اولیه را انجام داده ام و از استاندار درخواست کردم که دستور لازم در این زمینه را ارائه کند.

او در ادامه با اشاره به تونل مقاومت گفت: تیم تحقیقات جهت احداث این تونل که همگی افراد با تجربه ای در این زمینه هستند فعال شده و نتیجه تحقیقات پس از سرانجام ارائه می شود؛ این طرح هم می تواند توجیه اقتصادی خوبی داشته باشد.

منبع: تسنیم

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "کازرون ظرفیت تبدیل شدن به قطب پزشکی غرب استان فارس را دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کازرون ظرفیت تبدیل شدن به قطب پزشکی غرب استان فارس را دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید