پانزدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام در وین برگزار گشت

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، پانزدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان وزیر و مدیران سیاسی وزارت امور خارجه ایران و گروه 1+4، امروز(چهارشنبه 7 اسفندماه) برگزار شد.

پانزدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام در وین برگزار گشت

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ ابزاری احمد، پانزدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام در سطح معاونان وزیر و مدیران سیاسی وزارت امور خارجه ایران و گروه 1+4، امروز (چهارشنبه 7 اسفندماه) به ریاست مشترک عباس عراقچی معاون وزیر امور خارجه کشورمان و هلگا اشمید معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در وین آغاز به کار کرد.

به گزارش ایرنا، این نشست حدود ساعت 10 و نیم صبح به وقت اروپای مرکزی در هتل کوبورگ وین با حضور نمایندگان 6 کشور ایران، آلمان، فرانسه، انگلیس، روسیه و چین به عنوان اعضای باقی مانده در برجام و نماینده اتحادیه اروپا گشایش یافت.

هلگا اشمید دیروز (سه شنبه 6 اسفندماه) در توئیتی گفت که برای تدارک نخستین نشست کمیسیون مشترک برجام در سال 2020 در وین به سر می برد. او هدف از برگزاری این نشست را ادامه نظارت بر اجرای این توافق توصیف کرد. مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا شرح داد، همه به طور جمعی وظیفه داریم توافق هسته ای ایران را حفظ کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پانزدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام در وین برگزار گشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پانزدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام در وین برگزار گشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید