اخبار سیاسی

تعزیرات تهران: افزایش قیمت نان تصویب نشده است

محمدعلی اسفنانی مدیر کل تعزیرات استان تهران درباره گرانی نان، گفت: تا به امروز موضوع افزایش نان تصویب نشده است؛ برآوردی از رشد هزینه ها و درخواست افزایش قیمت به سازمان حمایت از مصرف کنندگان که متصدی مشخص قیمت از نظر قانونی است، ارائه شده تا این سازمان...

7 مرداد 1400

آغاز مرحله دوم آبگیری سدالنهضه اقدامی پرمخاطره است

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسکای نیوز، وز ارت خارجه مصر امروز سه شنبه در بیانیه ای بیان کرد: وزرای خارجه مصر و سودان پس از ملاقات در نیویورک به اقدام اتیوپی در آغاز مرحله دوم آب گیری سد النهضه واکنش نشان دادند و آن را اقدامی پرمخاطره و تنشزا خواندند.

6 مرداد 1400

سه انتظار محسن هاشمی از شورای شهر ششم

رئیس شورای شهر پنجم گفت: انتظار مردم آن است که راستا رفته شده در شفافیت، مبارزه با فساد وصیانت از شهر ادامه یابد.

2 مرداد 1400

انصارالله: عربستان منتظر واکنشی کوبنده باشد

یک عضو جنبش مردمی انصارالله گفت که عربستان در صورت ترک نکردن خاک یمن باید منتظر واکنشی کوبنده باشد.

31 تیر 1400

مفاد قطعنامه پیشنهادی تونس به شورای امنیت درباره سدالنهضه

به گزارش خبرنگاران به نقل از القدس العربی، تونس پیش نویس قطعنامه ای را به شورای امنیت ارائه کرده که در آن از اتیوپی خواسته شده آبگیری سد النهضه را متوقف کند.

27 تیر 1400

شرط رئیسی برای همکاری با اعضای دولت روحانی

خبرنگاران: ابراهیم رئیسی گفت با کسانی که در دولت کنونی مسئولیت داشته اند به طور مشروط همکاری می کند.

26 تیر 1400

رایزنی با وزیر حمل و نقل عراق درباره راه آهن شلمچه-بصره

معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی از حصول توافق اولیه برای آغاز عملیات اجرایی راه آهن شلمچه-بصره در سفر اخیر خود به عراق خبر داد.

20 تیر 1400

رمزارزها قابلیت دور زدن تحریم ها را دارند

وزیر امور مالی و دارایی با بیان اینکه گفته می گردد که ایران توانسته است با رمزارزها تحریم ها دارند، گفت: باید استخراج غیر مجاز آن ها مقابله کرد و برای آنکه بتوانیم صندلی مناسبی در اقتصاد بین الملل پیدا کنیم باید به سمت اقتصاد هوشمند حرکت کنیم.

12 تیر 1400

واشنگتن: پیشنهادهای جایگزینی را به ترکیه برای لغو تحریم ها ارائه دادیم

معاون وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه ای گفت که واشنگتن پیشنهادهای جایگزینی را به ترکیه برای لغو تحریم ها به دلیل خرید سامانه دفاع موشکی اس-400 روسیه ارائه داده است.

1 تیر 1400

تهیه لیست اسامی خبرنگاران شاغل در رسانه ها برای دریافت واکسن

معاون مطبوعاتی از تهیه لیست اسامی خبرنگاران شاغل در رسانه های مختلف بر اساس اولویت، برای دریافت واکسن کرونا اطلاع داد و تاکید نمود: از هیچ اقدامی برای حمایت از رسانه ها و فعالان رسانه ای دریغ نخواهیم کرد.

30 خرداد 1400

تلفات کرونا در انگلیس به صفر رسید

شمار تلفات ناشی از کرونا در انگلیس به صفر رسید. این اولین باری است که در بیش از یک سال گذشته شمار تلفات ناشی از کووید در این کشور به صفر می رسد.

11 خرداد 1400

ادامه رایزنی های فشرده در وین

گفت وگوها میان ایران و گروه 1+4 روز گذشته نیز به شکل فشرده در وین دنبال و از ساعات ابتدایی صبح تا اواخر شب گذشته نشست هایی در سطوح و فرمت های مختلف برگزار گشت.

1 خرداد 1400

روحانی: اجازه ندهیم ضدانقلاب ذهن مردم را مشوش کند

رئیس جمهور با تاکید بر این که باید واقعیات کشور را به مردم بگویم گفت: نباید اجازه داد ضد انقلاب و رسانه های خارجی مردم را مایوس نمایند.

30 اردیبهشت 1400

رکورد محبوبیت بایدن در میان جوانان آمریکایی

براساس نظرسنجی جدید دانشگاه هاروارد، محبوبیت جو بایدن در میان جوانان 18 تا 29 ساله آمریکایی 63 درصد گزارش شده که بالاترین میزان برای هر رئیس جمهوری در تاریخ 21 ساله این نظرسنجی است.

28 اردیبهشت 1400

خبرنگاران نماینده اسبق مجلس : نگاههای سنتی مانع عظیم پیش روی فراوری است

بجنورد- خبرنگاران- نماینده اسبق مردم خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی نگاههای سنتی حاکم بر مدیریت کشور را مهمترین مانع فراوری اعلام کرد.

24 اردیبهشت 1400

پیشتازی کرونا در ترکیه و انتقاد مخالفان به حاتم بخشی دولت

منتقدان حزب حاکم معتقدند که صدور واکسن از ترکیه به لیبی و تونس و همچنین اختصاص بخش مهمی از درآمد کشور به برآورده کردن نیازهای مهاجرین سوری، یک سیاست غلط است و دولت باید به چنین اقداماتی سرانجام دهد.

18 اردیبهشت 1400

سربازان آمریکا مجهز به هدست های هوشمند مایکروسافت

هدست هوشمند مایکروسافت برمبنای فناوری واقعیت افزوده ساخته شده است. تفاوت میان فناوری واقعیت افزوده (Augmented Reality) و واقعیت مجازی (Virtual Reality) در این است که هدست های واقعیت افزوده یک لایه تصاویر گرافیکی خاص را به میدان دید افراد اضافه می نمایند و در مدل...

13 اردیبهشت 1400

ظریف: هدف ایران برقراری صلح پایدار و خاتمه درگیری در افغانستان است

وزیر امور خارجه ایران در شهر دوشنبه، پایتخت تاجیکستان، گفت که هدف جمهوری اسلامی کمک به برقراری صلح پایدار و خاتمه درگیری ها در افغانستان است.

5 اردیبهشت 1400

شریعتمداری با تبریک ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان: از استفاده دکوری از جوانان بیزارم

وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی توییتری با تبریک ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان تاکیدکرد: در سه سال گذشته جوانان را در مسئولیتهای سنگین وزارت جامع تعاون کار و رفاه اجتماعی به کار گرفتم و سن مدیریت عالی را 12 سال کاهش دادم ،حاصلش موفقیتی است که...

3 اردیبهشت 1400

عون همچنان خواستار مشخص وزیر کشور است

رسانه ها به نقل از رئیس جمهوری لبنان گزارش دادند، هرگز از پست وزارت کشور به نفع سعد حریری صرف نظر نخواهد کرد.

22 فروردین 1400
تعداد: (233)