درسی که زن رزمی کار به 2 متجاوز داد

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، زن رزمی کار وقتی توسط دو مرد متجاوز ربوده شد، آنها را به شدت کتک زد. آدم ربایان که جان خود را در خطر می دیدند، با رها کردن طعمه شان گریختند. متهمان پس از محاکمه به زندان محکوم شدند.

درسی که زن رزمی کار به 2 متجاوز داد

جام جم نوشت: اردیبهشت سال جاری زنی هراسان و مضطرب به اداره آگاهی استان البرز مراجعه کرد و راز جنایتی سیاه را فاش کرد.

زن جوان به کارآگاهان گفت: در یک شرکت در منطقه کمالشهر کار می کنم. دیشب بعد از تمام شدن کارم به کنار خیابان آمدم و برای رفتن به خانه سوار یک دستگاه پژو 405 شدم. دو مرد جوان سرنشین خودرو بودند و رفتارشان عادی بود. بعد از طی مسافتی راننده تغییر جهت داد و به سمت اتوبان کرج-قزوین تغییر جهت داد. به راننده اعتراض کردم که او همدستش با چاقو مرا تهدید نموده و خواستند مقاومت نکنم.

وی ادامه داد: از آنها خواستم پول و طلاهایم را بگیرند و اجازه دهند از ماشین پیاده شوم اما بدون توجه به التماس هایم مرا به سمت نظرآباد بردند. وقتی به محل خلوتی رسیدند، متوجه نقشه شیطانی آنها شدم. به خاطر این که خودم رزمی کارم، در برابرشان مقاومت نموده و از ماشین پیاده شدم. به طرفم حمله کردند که آنها را به شدت کتک زدم. وقتی دیدند نمی توانند به نیت پلید خودشان برسند، سوار ماشین شده و فرار کردند. شماره پلاک خودرویشان را یادداشت نموده و خودم را به کنار جاده رساندم. با یاری یک راننده عبوری به خانه بازگشتم و امروز صبح با بهبود حال روحی ام تصمیم به شکایت گرفتم.

پس از این شکایت ماموران تحقیقات برای دستگیری دو مرد شیطان صفت را شروع نموده و با ردیابی پلاک خودرو، مالک آن را شناسایی کردند.

در ادامه مالک پژو به نام سینا دستگیر شد که در تحقیقات مدعی شد، شب حادثه در خانه بوده و زن جوان به اشتباه پلاک خودروی او را یادداشت نموده است. سینا و شاکی سپس مواجهه حضوری شدند که زن جوان با مشاهده راننده او را شناخت.

سینا که هیچ راهی برای فرار از حقیقت نداشت به جرم خود اعتراف کرد و گفت: شب حادثه با دوستم به نام شاهین در حال پرسه زنی بودیم که شاکی را کنار خیابان دیدیم. مقابلش توقف کردیم و او سوار شد. وسوسه شده او را ربوده و مورد آزار و اذیت قرار دهیم. وقتی به محلی خلوت رسیدیم، زن جوان به سمت مان حمله ور شد و کتکمان زد. ما هم از ترس فرار کردیم.

با این اعترافات، شاهین هم دستگیر شد و پرونده برای رسیدگی به شعبه دوم دادگاه کیفری استان البرز فرستاده شد.

در جلسه محاکمه دو متهم با اعتراف به جرم خود مدعی شدند، پس از سوار کردن شاکی دچار وسوسه شده و اما در اجرای نقشه شان ناکام ماندند.

پس از دفاعیات متهمان قضات وارد شور شده و هر کدام از متهمان را به ده سال حبس محکوم کردند.

منبع: همشهری آنلاین

به "درسی که زن رزمی کار به 2 متجاوز داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درسی که زن رزمی کار به 2 متجاوز داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید