تیراندازی در کابل ، 18 نفر زخمی شدند

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، منابع افغان از تیراندازی در یک مراسم در کابل که رهبران سیاسی افغانستان در آن حضور داشتند، خبر دادند.

تیراندازی در کابل ، 18 نفر زخمی شدند

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد از مهر، منابع افغان از تیراندازی در یک مراسم در کابل که رهبران سیاسی افغانستان در آن حضور داشتند، خبر دادند.

بر اساس این گزارش؛ منابع افغان به شنیده شدن صدای تیراندازی در جریان برگزاری مراسم سیاسی در کابل پایتخت افغانستان اشاره کردند و اینکه عبدالله عبدالله نیز در این مراسم حضور داشته است.

کاربران شبکه های اجتماعی ویدئوهایی از این مراسم که در آن صدای تیراندازی و جیغ و فریاد شنیده می شود، منتشر کرده اند.

رسانه های افغان گفتند که تیراندازی از ساختمان نیمه کاره انجام شده است.

این منابع به حضور نیروهای افغان به مکان حادثه اشاره کردند.

خبرگزاری طلوع افغانستان گزارش داد: در این مراسم عبدالله عبدالله رئیس اجرایی، محمد کریم خلیلی رئیس شورای عالی صلح محمد محقق معاون دوم ریاست اجرایی و شماری دیگر از سیاسیون حضور داشتند. مهاجمان مسلح ساعت 11:20 دقیقه امروز به وقت محلی به مراسم سالگرد وفات عبدالعلی مزاری رهبر حزب الوحده افغانستان در غرب کابل حمله کردند و این مراسم را برهم زدند.

این رسانه افغان به نقل از وزارت کشور افغانستان گفت: بر اساس آمار اولیه 18 نفر در جریان این تیراندازی زخمی شده اند.

طلوع نیوز گزارش داد: تیراندازی هنگامی رخ داد که محمد کریم خلیلی در حال سخنرانی بود. تصاویری که پس از این حمله از عبدالله عبدالله، کریم خلیلی و محقق پخش شده اند نشان می دهند که به این سه تن آسیبی نرسیده است. تا به امروز مسئولیت این حمله را گروهی برعهده نگرفته است اما طالبان دست داشتن در این حمله را رد کرده است.

منبع: جام جم آنلاین

به "تیراندازی در کابل ، 18 نفر زخمی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیراندازی در کابل ، 18 نفر زخمی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید