کیفیت سرویس های پخش ویدئوی آنلاین قربانی مصرف بالای اینترنت شد

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد به نقل از ورج، نتفلیکس، آمازون، اپل، یوتیوب و برخی دیگر از ارائه دهندگان آمریکایی این خدمات به طور رسمی اذعان کرده اند که با افزایش شدید مصرف اینترنت دیگر نمی توانند خدمات استریم خود را با کیفیت بالا ارائه کنند و چاره ای جز کاهش حجم فیلم ها و فایل های ویدئویی باقی نمانده است.

کیفیت سرویس های پخش ویدئوی آنلاین قربانی مصرف بالای اینترنت شد

کاهش کیفیت این خدمات محدود به آمریکا نیست و در تمامی کشورهای اروپایی نیز اعمال شده است. در عین حال شرکت های سرویس دهنده آمریکایی از مذاکره با اپراتورهای مختلف در سراسر جهان برای مدیریت بهتر پهنای باند اینترنت خبر داده اند تا تعداد بیشتری از مردم که به علت شیوع کرونا در منازل خود به سر می برند، بتوانند از خدمات استریم استفاده کنند.

آمازون ضمن تأیید خبر کاهش کیفیت خدمات استریم خود اعلام کرده که شرایط را در نقاط مختلف جهان زیر نظر دارد تا مسائل احتمالی را به همین شیوه برطرف کند. خدمات استریم آمازون موسوم به پرایم در سراسر جهان بیش از 150 میلیون کاربر دارد و در بیش از 200 کشور در دسترس است.

اپل هم کیفیت خدمات استریم اپل تی وی پلاس خود را در اروپا کاهش داده تا بتواند درخواست های زیاد مردم برای مشاهده فیلم و سریال را مدیریت کند. در عین حال برخی کاربران با حضور در شبکه های اجتماعی نسبت به این موضوع اظهار نارضایتی کرده و می گویند شرکت های فناوری آمریکایی باید از قبل تمهیداتی را برای جلوگیری از کاهش کیفیت خدمات خود می اندیشیدند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کیفیت سرویس های پخش ویدئوی آنلاین قربانی مصرف بالای اینترنت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیفیت سرویس های پخش ویدئوی آنلاین قربانی مصرف بالای اینترنت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید