نامه های عاشقانه ترامپ افشاء شد، ماجرای گردن زدن شوهر عمه چه بود؟

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، ایسنا نوشت: خبرنگار حرفه ای روزنامه واشنگتن پست در کتاب جدیدش می نویسد، رئیس جمهور آمریکا سال گذشته در نامه هایی به رهبر کره شمالی گفت که تنها آنها می توانند خصومت ها میان کشورهای شان را سرانجام دهند و وعده داد تا برای همیشه دوست وی باشد.

نامه های عاشقانه ترامپ افشاء شد، ماجرای گردن زدن شوهر عمه چه بود؟

به گزارش خبرگزاری یونهاپ، براساس چکیده ای از کتاب جدید باب وودوارد، خبرنگار حرفه ای آمریکایی تحت عنوان خشم، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در نامه ای مورخ 12 ژوئن سال 2019 میلادی خطاب به کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی گفت: تنها شما و من با همکاری یکدیگر می توانیم مسائل میان دو کشور را حل کنیم، به 70 سال خصومت انتها دهیم و عصری از رفاه و سعادت را در شبه جزیره کره به ارمغان آوریم که از حد انتظارات مان فراتر باشد و شما کسی باشید که آن را رهبری می کنید.

در این کتاب آمده است: این نامه ترامپ حدود چهار ماه پس از دومین دیدار وی با کیم در هانوی در فوریه سال 2019 میلادی که بدون توافق انتها یافت، نوشته شده است. ترامپ در این نامه گفت که می خواهد مجددا با کیم دیدار کند.

گفته می شود که این گزارشگر واترگیت 27 نامه رد و بدل شده میان ترامپ و کیم را بدست آورده که 25 تا از این نامه ها هرگز به صورت علنی منتشر نشده اند. این کتاب قرار است روز سه شنبه وارد بازار شود.

نامه 12 ژوئن ترامپ پاسخی به نامه کیم مورخ 10 ژوئن بود که وودوارد آن را به عنوان نامه تملق و چاپلوسی بلند بالا توصیف می کند.

براساس این کتاب، کیم در این نامه نوشته بود: همانند زمان کوتاهی که ما یک سال پیش در سنگاپور داشتیم، هر لحظه ای را که 103 روز پیش با یکدیگر در هانوی داشتیم یک لحظه باشکوه بود و به عنوان یک خاطره گرانبها باقی می ماند. من همچنین باور دارم که دوستی عمیق و خاص میان ما به عنوان یک نیروی جادویی کار خواهد کرد.

در این کتاب آمده است: چنین تملق و چاپلوسی از جانب مردی مطرح شده که برای ترامپ به طور کامل نحوه اعدام شوهر عمه خود را توضیح داده بود!

ترامپ به وودوارد توضیح داد که کیم، جانگ سونگ-تائک، شوهر عمه خود را که متاهل بود، گردن زد و سپس جسدش را بر روی پله های ساختمانی که توسط مقامات کره شمالی استفاده می شد، به نمایش گذاشت.

هنوز معین نیست که کیم چه موقع توضیحات مربوط به اعدام جانگ را به ترامپ گفته است.

اما ترامپ حتی پس از ناکامی نشست دوم شان در هانوی، به کیم وعده یک دوستی دائمی را داد.

ترامپ در نامه دیگری به کیم مورخ 22 مارس سال 2019 میلادی نوشت: بار دیگر از شما به خاطر این سفر طولانی به هانوی تشکر می کنم. همان طور که به شما گفتم شما دوست من هستید و برای همیشه نیز دوست من باقی خواهید ماند.

ترامپ و کیم بار دیگر در ژوئن سال 2019 میلادی در روستای مشترک پانمونجوم در داخل منطقه غیرنظامی که دو کره را از یکدیگر جدا می سازد، با یکدیگر دیدار کردند.

از آن زمان به بعد مذاکرات میان آنها متوقف شده است.

311311

منبع: خبرآنلاین

به "نامه های عاشقانه ترامپ افشاء شد، ماجرای گردن زدن شوهر عمه چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نامه های عاشقانه ترامپ افشاء شد، ماجرای گردن زدن شوهر عمه چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید