ماشین سازی حریف سختی برای استقلال است، فکری باید هوشیار باشد

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، صادق ورمزیار در مصاحبه با خبرنگاران در مورد اتفاقاتی که پس از دیدار استقلال برابر فولاد رقم خورد گفت: استقلال بازی بدی از خود به نمایش نگذاشت، البته آنها نتوانستند همانند هفته اول بر توپ و میدان مسلط باشند، مالکانه بازی نکردند و پس از گلی که به ثمر رساندند، کاملاً به لاک دفاعی فرو رفته و اجازه دادند بازیکنان فولاد درون زمین استقلال قرار گرفته و آنقدر فشار بیاورند تا بتوانند با اشتباه مدافعان، ابتدا گل تساوی و سپس در دقایق پایانی بازی، گل فزونی را هم به ثمر برسانند.

ماشین سازی حریف سختی برای استقلال است، فکری باید هوشیار باشد

وی ادامه داد: فولاد بازی خوبی از خود ارائه کرد و مالک بیشتر بازی در طول 90 دقیقه بود. کولی بالی و لوسیانو عملکرد فوق العاده ای داشتند؛ برعکس برخی بازیکنان استقلال که نتوانستند در حد و اندازه های خود ظاهر شوند.

مدافع سابق تیم فوتبال استقلال اضافه نمود: در خصوص گل اول که آبی پوشان از فولاد دریافت کردند، بازیکنان استقلال پراشتباه بوده و در حالت دفاعی قرار نداشتند. شاهد بودیم که فرشاد احمدزاده با وجود آنکه قد کوتاهی دارد، توانست در میان مدافعان بلندقامت استقلال به راحتی ضربه زده و دروازه آبی پوشان را باز کند.

ورمزیار اعلام کرد: استقلال باید برای دیدارهای بعد شرح وظایف بازیکنان را به طور کامل به آنها گفته و بازیکنان هم وظایف خود را در زمین به طور دقیق انجام دهند تا بتوانند در دیدارهای آینده برنده از زمین خارج شوند.

مدافع سابق تیم فوتبال استقلال در خصوص انتقادهایی که این روزها به سرپرست استقلال و محمود فکری می شود، گفت: وظیفه سرپرست مشخص است، وی باید نیمکت را آرام کند و مراقب تمام اتفاقات کنار زمین باشد اما متأسفانه ما آرامشی را بر روی نیمکت ندیدیم و مظلومی بیشتر نگران نتیجه بازی بود تا اینکه به کار سرپرستی اش بپردازد. اتفاقاتی که درون زمین رخ می دهد، به سرمربی تیم ارتباط دارد و مظلومی باید مراقب اتفاقات خارج از زمین باشد تا خدای ناکرده مسائلی رخ ندهد که باعث اخراج یا شرایط ناگوارتری شود.

وی در خصوص تعویض هایی که فکری انجام داد و مورد انتقاد بسیاری قرار گرفت، گفت: وقتی پنجره جابجایی استقلال باز شد، همه خیالشان راحت بود که فکری دستش برای تغییر در ترکیب باز است اما دلیل آنکه چرا از بازیکنان جدید استفاده نکرد را باید خودش پاسخگو باشد شاید فکر می کرد نباید دست به ترکیب برنده بزند ولی در مجموع تغییرات دیر انجام شد و چند بازیکن ضعیف که در زمین حضور داشتند، باید زودتر از ترکیب خارج می شدند که بازیکنان باانگیزه تر جایگزین شوند و شاهد بودیم که برای گل اول هم از این مسئله ضربه خوردیم و امیدوارم دیگر چنین اتفاقی رخ ندهد.

ورمزیار درباره دیدار روز چهارشنبه آبی پوشان برابر ماشین سازی تبریز از هفته سوم لیگ گفت: استقلال بازی سختی در پیش خواهد داشت، فکری باید بازیکنان را از لحاظ روحی و روانی آماده دیدار برابر ماشین سازی کند. تیم ماشین سازی به طور حتم برای دریافت امتیاز به تهران می آید و با توجه به اینکه استقلال در هفته دوم شکست خورده، به دنبال آن است که از این فرصت استفاده کرده و دست خالی به تبریز بازنشود. اگر فکری به دنبال پیروزی در این دیدار است، باید تمرکزش را برای این دیدار گذاشته و بهترین ها را روانه میدان کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ماشین سازی حریف سختی برای استقلال است، فکری باید هوشیار باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماشین سازی حریف سختی برای استقلال است، فکری باید هوشیار باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید