عزیزی: جذابیت های تنیس می تواند صاحبان صنایع و بخش خصوصی را جذب کند

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، رئیس فدراسیون تنیس، جذابیت های این رشته را موجب جذب صاحبان صنایع و بخش خصوصی دانست.

عزیزی: جذابیت های تنیس می تواند صاحبان صنایع و بخش خصوصی را جذب کند

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، داود عزیزی رئیس فدراسیون تنیس صبح امروز با حضور در مجمع سالیانه هیئت استان البرز که در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان برگزار گردید، گفت: یکی از مهمترین شاخص های وزارت ورزش و جوانان در زمینه ارزیابی فدراسیون ها، بحث تعداد ورزشکاران سازمان یافته است که انتظار داریم هیئت های استانی توجه ویژه ای به این مسئله داشته باشند.

وی اضافه نمود: هم اکنون در استان البرز 218 ورزشکار سازمانه یافته و 8 باشگاه ثبت شده در رشته تنیس فعالیت می نمایند که با توجه به پتانسیل این استان و حرکت رو به توسعه ای که در آن اجرا شده، انتظار داریم این اعداد رشد چشمگیری پیدا نمایند.

عزیزی فقدان آیین نامه برای تأسیس باشگاه های تنیس را یکی از مسائل این حوزه دانست و گفت: در حال تدوین آیین نامه ای برای تأسیس و حمایت از باشگاه های ورزشی تنیس در سطح کشور و ارائه آن به وزارت ورزش و جوانان هستیم.

وی تنیس را رشته ای المپیکی و بسیار مهیج و جذاب ارزیابی کرد و ادامه داد: جذابیت های تنیس می تواند صاحبان صنایع و بخش خصوصی را جذب این رشته کند و هیئت های استانی باید از این موقعیت نهایت بهره را ببرند.

رئیس فدراسیون تنیس با اشاره به اهمیت اخلاق مداری در ورزش بیان کرد: خوشبختانه رشته تنیس دارای ورزشکاران با اخلاقی است و به خوبی می توان اخلاق مداری را در این رشته مشاهده کرد.

وی اضافه نمود: به زودی مراسمی ملی برای تجلیل از بزرگان و زحمت کشان تنیس کشور برگزار خواهیم کرد.

عزیزی ضمن تأکید بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی در هنگام فعالیت های ورزشی بیان کرد: در حال برنامه ریزی برای برگزاری دوره های آموزشی و بازآموزی برای ارتقای سطح فنی مربیان و داوران هستیم.

وی توضیح داد: مجمع پویا موجب پویایی هیئت خواهد شد و از تمامی اعضای مجمع تنیس البرز می خواهیم که با همدلی و مشارکت هیئت استان را در راستا توسعه و پیشرفت کمک نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "عزیزی: جذابیت های تنیس می تواند صاحبان صنایع و بخش خصوصی را جذب کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عزیزی: جذابیت های تنیس می تواند صاحبان صنایع و بخش خصوصی را جذب کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید