خطیبی: ماشین سازی از لحاظ نوع بازی، یکی از 5 تیم اول ایران است، 7 بازیکن ما برای اولین بار در استادیوم آزادی بازی کردند

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، رسول خطیبی، سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز اعتقاد دارد تیمش از لحاظ کیفی، یکی از پنج تیم برتر ایران است.

خطیبی: ماشین سازی از لحاظ نوع بازی، یکی از 5 تیم اول ایران است، 7 بازیکن ما برای اولین بار در استادیوم آزادی بازی کردند

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، رسول خطیبی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال ماشین سازی تبریز مقابل ذوب آهن اصفهان گفت: از لحاظ روحی و فنی، آمادگی کامل را برای این مسابقه داریم. پس از بازی قبلی، تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم و شرایط خیلی خوبی داریم. بازیکنان با تمام وجود تمرین کردند و امیدواریم با ارائه بازی خوب، سه امتیاز را کسب کنیم.

وی در واکنش به صحبت خبرنگاری که معتقد بود ماشین سازان مطابق با عملکرد خود در لیگ برتر، نتوانستند امتیازات لازم را کسب نمایند، توضیح داد: می توانید این سؤال را از مربی حریف بپرسید، نه از ما. شرایط خوبی داریم و از امتیازگیری تیم رضایت داریم. امتیازاتی که از دست دادیم، از طرف ما نبوده و ناشی از عوامل دیگری بوده است. اگر آن اتفاقات نمی افتاد، 15 تا 16 امتیاز بیشتر داشتیم. با این حال از شرایط فنی و امتیازی تیم خود راضی هستیم و از لحاظ شخصیتی، تیم مان را پیدا کردیم.

سرمربی ماشین سازی با بیان اینکه شاگردانش با تمام وجود تمرین می نمایند، گفت: بازیکنان نکات فنی را زودتر دریافت کردند. از شما می خواهم ماشین سازی را با مدعیان مقایسه نکنید. در بازی مقابل پرسپولیس، هفت بازیکن برای اولین بار در استادیوم آزادی بازی کردند و ما را با تیم های در حد خودمان مقایسه کنید. ما کارهای بزرگی انجام دادیم و امتیازات خوبی گرفتیم. ایراداتی داریم که کوشش می کنیم با جذب بازیکن در نیم فصل، آن را رفع کنیم. نگویید نتیجه نگرفتیم، چون خیلی خوب نتیجه گرفتیم.

خطیبی درباره مشکل فنی تیمش بیان نمود: هر تیمی ایراد دارد و هیچ تیمی کامل نیست. ماشین سازی در شکل تیمی، نوع بازی و کیفیت، یکی از پنج تیم اول ایران است. با این وجود خودمان می دانیم باید در نیم فصل دوم با جذب یکی دو مهاجم، مشکل خود را رفع کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تغییرات اجرا شده در کادر فنی با هماهنگی او بوده است یا خیر، گفت: من با هدف باشگاه جلو می روم و هر اتفاقی از طرف من یا باشگاه رخ می دهد، به خاطر تیم است. کوشش می کنیم کیفیت فنی را بالا ببریم و هر تغییری، مطابق نظر هر دو طرف است. ما و مدیران باشگاه، یک هدف را دنبال می کنیم و با هم هماهنگ هستیم.

سرمربی ماشین سازی با تمجید از روحیه حاکم بر این تیم گفت: ما تنها تیمی هستیم که تا این لحظه، مشکل حاشیه ای نداشتیم و این نشان می دهد در مجموعه باشگاه و تیم، یکدلی و صمیمیت وجود دارد. این از همه چیز مهم تر است. در ماشین سازی، صمیمیت حرف اول را می زند و بازیکنان می دانند یکدلی، 60 تا 70 درصد تاکتیک یک تیم است.

خطیبی خطاب به وبلاگ ابزاری احمد توضیح داد: یاری کنید تا هواداران استان، شهر تبریز و هواداران ماشین سازی، از این بازیکنان حمایت نمایند و به آنها انگیزه دهند. این مسابقه، یکی از مهم ترین بازی های لیگ است، چون از لحاظ امتیازی به ذوب آهن نزدیک هستیم. در صورت حمایت هواداران، سه امتیاز این بازی را به دست می آوریم و صندلی خوبی در جدول کسب می کنیم. امیدوارم فردا با حمایت بسیار زیاد هواداران، بازی خوبی ارائه کنیم و در کنار آن، سه امتیاز دیدار را به دست بیاوریم.

وی در خصوص غایبان تیمش برابر شاگردان منصوریان گفت: نریمان دنیا را به دلیل چهارکارته بودن و فرید بهزادی کریمی را به خاطر مصدومیت در اختیار نداریم. با این حال، بازیکنان جایگزینی داریم و جای نگرانی نیست. من را می شناسید و می دانید همواره برای پیروزی به میدان می روم. بازیکنان هم توجیه هستند و یک بازی هجومی ارائه می کنیم. البته تساوی بهتر از نباختن است و نباید در زمین خودمان گل بخوریم.

سرمربی ماشین سازی در ادامه اضافه نمود: چند هفته است که این کار را می کنیم و در دو هفته گذشته توانستیم دروازه خود را بسته نگه داریم. ان شاءالله فردا این روند را ادامه می دهیم و برنامه های خود را در زمین پیاده می کنیم تا با استفاده از موقعیت های خود، برنده باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خطیبی: ماشین سازی از لحاظ نوع بازی، یکی از 5 تیم اول ایران است، 7 بازیکن ما برای اولین بار در استادیوم آزادی بازی کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خطیبی: ماشین سازی از لحاظ نوع بازی، یکی از 5 تیم اول ایران است، 7 بازیکن ما برای اولین بار در استادیوم آزادی بازی کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید