خداحافظی نیکی کریمی، امیر آقایی و امین حیایی با آقازاده، ضبط سریال به سرانجام رسید

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، ضبط سریال آقازاده که پس از فروکش کردن دوره ابتدایی بیماری کرونا ضبط شروع شده بود، به سرانجام رسید .

خداحافظی نیکی کریمی، امیر آقایی و امین حیایی با آقازاده، ضبط سریال به سرانجام رسید

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری وبلاگ ابزاری احمد به نقل از روابط عمومی پروژه، آقازاده اولین سریالی بود که تصویربرداری آن با شیوع کرونا در اواخر اسفندماه برای حفظ سلامت عوامل متوقف و خاتمه از 30 اردیبهشت از سر گرفته شد.

در این مدت عوامل با تمهیدات ویژه، در نظر دریافت موارد بهداشتی، دریافت تست های دوره ای برای اطمینان از سلامت گروه کار را جلو بردند و حالا در آخرین روزهای ضبط سریال، بازی نیکی کریمی، امیر آقایی و امین حیایی مقابل دوربین به خاتمه رسید.

تا به امروز 2 قسمت از آقازاده با طراحی، نویسندگی و تهیه کنندگی حامد عنقا و کارگردانی بهرنگ توفیقی در شبکه نمایش خانگی توزیع شده است.

بازیگران آقازاده عبارتند از امین تارخ، امیر آقایی، مهدی سلطانی، ثریا قاسمی، لعیا زنگنه، سینا مهراد، دیبا زاهدی، مهدی کوشکی، سامیه لک، مسعود فروتن، کاوه خداشناس، سعید داخ، روزبه معینی، احسان امانی، مجید اسماعیلی و امین حیایی با حضور کامبیز دیرباز، هنرمندی نیکی کریمی، نقش آفرینی متفاوتی از جمشید هاشم پور و محمدحسین لطیفی و با معرفی پردیس پورعابدینی.

4139/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "خداحافظی نیکی کریمی، امیر آقایی و امین حیایی با آقازاده، ضبط سریال به سرانجام رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خداحافظی نیکی کریمی، امیر آقایی و امین حیایی با آقازاده، ضبط سریال به سرانجام رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید