خبرنگاران سرمربی تیم فوتسال ایمان شیراز: تساوی شیرنی نبود

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، اصفهان- خبرنگاران- سرمربی تیم فوتسال ایمان شیراز گفت: تساوی شیرینی را مقابل تیم بازارهای روز کوثر اصفهان کسب نکردیم چون خیلی برای موفقیت در این بازی کوشش کردیم.

خبرنگاران سرمربی تیم فوتسال ایمان شیراز: تساوی شیرنی نبود

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، ناصر نعمتی بامداد روز آدینه در نشست خبری بعد تساوی تیمش با تیم فوتسال بازارهای روز کوثر اصفهان در مرحله پلی آف تیم های پایین جدول لیگ برتر فوتسال اضافه کرد: در هفته گذشته به خوبی تمرین کردیم از تیم حریف شناخت کافی داشتیم و خاتمه در این ملاقات به تساوی سه بر سه رضایت دادیم.

وی اظهارداشت: به هر حال بازیکنان ما خوب ظاهر شدند و تیم اصفهان هم یک ماه تمرین کرد و به تیم خوب فشار آوردند و بازی مساوی شد.

سرمربی تیم فوتسال ایمان شیراز گفت: در این ملاقات داور برای هر 2 تیم بعضی صحنه ها را نگرفت و به شکلی قضاوت کرد که 2 تیم راضی باشند.

وی توضیح داد: به هر حال یک امتیاز نیز مهم است بازیکنانم خوب ظاهر شدند و به خود باوری رسیدند و بازی با نماینده بهبهان بهتر ظاهر شویم.

نعمتی با اشاره به حمایت مسئولان استان فارس از فوتسال گفت: در شیراز به فوتسال اهمیتی نمی دهند و چون خصوصی است می گویند خودشان باید اداره کند تا اندازه توان یاری می نمایند ولی آنچنان که باید تیم ها حمایت نمی شوند.

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، ملاقات تیم های فوتسال بازارهای روز کوثر اصفهان و ایمان شیراز از مرحله پلی اف تیم های پایین جدول لیگ برتر از ساعت 22 امشب در استادیوم پیروزی اصفهان برگزار گردید و در خاتمه بازی با تساوی سه بر سه به خاتمه رسید.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران سرمربی تیم فوتسال ایمان شیراز: تساوی شیرنی نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران سرمربی تیم فوتسال ایمان شیراز: تساوی شیرنی نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید