خبرنگاران تیم نفت مسجدسلیمان در بازی با گل گهر شکست خورد

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، اهواز - خبرنگاران - تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در هفته بیست و هشتم لیگ برتر در خانه در مصاف با گل گهر تن به شکست داد.

خبرنگاران تیم نفت مسجدسلیمان در بازی با گل گهر شکست خورد

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد تیم های فوتبال نفت مسجدسلیمان و گل گهر دوشنبه شب در هفته بیست و هشتم لیگ برتر در استادیوم بهنام محمدی مسجدسلیمان به مصاف هم رفتند که این ملاقات با فزونی سه بر 2 گل گهر به خاتمه رسید.

در دقیقه 2 بازی رضا محمودآبادی از درون محوطه جریمه دروازه نفتی ها را باز کرد اما صادق صادقی در دقیقه 15 گل تساوی را برای نفت مسجدسلیمان به ثمر رساند.

در ادامه کوشش بازیکنان نفت ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 28 توسط حسین ابراهیمی دومین گل خود را به ثمر رساندند.

بهنام برزای در دقایق 65 و 80 پیروز به گلزنی برای گل گهر شد.

در این ملاقات حسین ابراهیمی، سوشا مکانی و فرشاد جانفزا از تیم نفت مسجدسلیمان و روزبه شاه علی دوست بازیکن سایپا از داور بازی کارت زرد دریافت کردند.

در این بازی حبیب فرعباسی، حامد نورمحمدی، علیرضا علیزاده، صادق صادقی، میثم نقی زاده،حسین ابراهیمی، مجید عیدی، سعید کریمی، پیغام ملکیان، مهدی زبیدی و عماد میرجوان برای نفت به میدان رفتند.

همچنین میلاد فراهانی، مهران گلزاری، سیدعلیرضا ابراهیمی، یوسف وکیا، سیداحمد موسوی، احمدرضا زنده روح، امین پورعلی، میلاد کمندانی، بهنام برزای، رضا محمودآبادی و یونس شاکری ترکیب تیم گل گهر را تشکیل دادند.

نفت مسجدسلیمان با این باخت 34 امتیازی شد و در مکان نهم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال نهاده شد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تیم نفت مسجدسلیمان در بازی با گل گهر شکست خورد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تیم نفت مسجدسلیمان در بازی با گل گهر شکست خورد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید