آزمون و ایکاردی، گزینه های جانشینی ژکو

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، اگر ادین ژکو با مسئولان باشگاه رم به توافق نرسد، سردار آزمون و مائورو ایکاردی گزینه های جانشینی او محسوب می شوند.

آزمون و ایکاردی، گزینه های جانشینی ژکو

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ ابزاری احمد، سردار آزمون در حالی آماده حضور در ملاقات بیست و نهم زنیت در فصل 2021-2020 لیگ روسیه می گردد که همچنان حدس ها در خصوص آینده ورزشی او نقل محافل است. واقعیت اینکه نمی توان جلوی شایعات و اخباری که از علاقه باشگاه های مختلف به مهاجم تیم ملی منتشر می گردد را گرفت. سردار فصل قبل عنوان آقای گلی لیگ روسیه را تصاحب کرد و این فصل هم با اختلاف سه گل نسبت به آرتم زوبا، مدعی اصلی به دست آوردن کفش طلای لیگ روسیه است.

از طرفی دیگر سابقه طولانی سردار از بازی در لیگ روسیه، گلزنی در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا و گگرددن دروازه عظیمانی نظیر بایرن مونیخ، اتلتیکومادرید، آژاکس، اندرلخت، ویارئال، فنرباغچه، لیون و بنفیکا همه و همه دست به دست هم داده تا آزمون همچنان یکی از مهاجمان حاضر در بازار داغ جابجایی باشد.

همچنین گلزنی های متعدد آزمون برای تیم ملی ایران و البته فقط باقی ماندن یک سال از قرارداد او با زنیت نیز مزید بر علت شده تا باشگاه هایی عظیم برای جذب این مهاجم 26 ساله امیدوار باشند و البته اقدام هایی نیز انجام بدهند. طی روزهای اخیر بحث پیشنهاد باشگاه رم به زنیت برای جذب سردار منتشر شده و البته حالا اخبار جدیدی پیرامون آن به گوش می رسد.

گفته می گردد اولویت ژوزه مورینیو و مدیران رم، حفظ ادین ژکو، مهاجم باتجربه و اهل بوسنی تیم شان است. ژکو با سابقه بازی برای چلسی و گلزنی های متوالی در ترکیب تیم ملی بوسنی، همین پنجشنبه شب هم دروازه منچستریونایتد را باز کرد و یکی از عوامل کسب پیروزی رم در بازی برگشت بود. فعلاً مسئولان باشگاه رم با ادین ژکو به توافق نرسیده اند و معین هم نیست که تا چه زمانی منتظر نتیجه آن می نشینند.

اگر به هر دلیلی، ادین ژکو از رم جدا گردد و پیراهن باشگاه جدیدی را بپوشد، آنوقت مسئولان این باشگاه مذاکره با یک مهاجم مرکزی را جدی تر پیش خواهند برد. مهاجمی که می تواند سردار آزمون باشد که در زنیت بهترین گلزن محسوب می گردد و یا مائورو ایکاردی که این روزها عضو باشگاه پاری سن ژرمن فرانسه است اما دوران خوبی را سپری نمی نماید.

سردار اما بی تفاوت به تمام این مسائل، تنها به ملاقات مقابل اوفا فکر می نماید که شنبه رأس ساعت 30/15 شروع خواهد شد. ملاقاتی که می تواند آقای گلی سردار را تا حدودی قطعی کند. بخصوص که اوفا تیم پانزدهم جدول رده بندی است و باید برای بقا در لیگ بجنگد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "آزمون و ایکاردی، گزینه های جانشینی ژکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزمون و ایکاردی، گزینه های جانشینی ژکو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید