اخبار اقتصادی

تعزیرات تهران: افزایش قیمت نان تصویب نشده است

محمدعلی اسفنانی مدیر کل تعزیرات استان تهران درباره گرانی نان، گفت: تا به امروز موضوع افزایش نان تصویب نشده است؛ برآوردی از رشد هزینه ها و درخواست افزایش قیمت به سازمان حمایت از مصرف کنندگان که متصدی مشخص قیمت از نظر قانونی است، ارائه شده تا این سازمان...

7 مرداد 1400

آغاز مرحله دوم آبگیری سدالنهضه اقدامی پرمخاطره است

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسکای نیوز، وز ارت خارجه مصر امروز سه شنبه در بیانیه ای بیان کرد: وزرای خارجه مصر و سودان پس از ملاقات در نیویورک به اقدام اتیوپی در آغاز مرحله دوم آب گیری سد النهضه واکنش نشان دادند و آن را اقدامی پرمخاطره و تنشزا خواندند.

6 مرداد 1400

سه انتظار محسن هاشمی از شورای شهر ششم

رئیس شورای شهر پنجم گفت: انتظار مردم آن است که راستا رفته شده در شفافیت، مبارزه با فساد وصیانت از شهر ادامه یابد.

2 مرداد 1400

آخرین شرایط اقتصاد آمریکا

حجم فراوری ناخالص داخلی آمریکا در بازه 12 ماهه منتهی به ژوین به 22 تریلیون و 217 میلیارد و 179 میلیون دلار رسید.

1 مرداد 1400

جزئیات شاخص و معاملات بورس امروز سه شنبه 22 تیر 1400

شاخص بورس امروز کار خود را با فرایند نزولی شروع کرد، اما این راستا بیش از 10 دقیقه ادامه نداشت و بعد از کاهش حدود دو هزار واحدی شاخص کل، مجددا شاهد بازگشت فرایند صعودی بودیم. انگار که پولبک کوتاهی به مرز 1.3 میلیون واحد داشتیم و حالا که 30 دقیقه از شروع معاملات...

29 تیر 1400

مفاد قطعنامه پیشنهادی تونس به شورای امنیت درباره سدالنهضه

به گزارش خبرنگاران به نقل از القدس العربی، تونس پیش نویس قطعنامه ای را به شورای امنیت ارائه کرده که در آن از اتیوپی خواسته شده آبگیری سد النهضه را متوقف کند.

27 تیر 1400

قیمت اتریوم امروز 25 خرداد 1400

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود 301.78 میلیارد دلار، در رتبه 2 بازار قرار داشته و سهم 17.49 درصدی از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از اتریوم در این لحظه با قیمت 2,594.78 دلار، با احتساب نرخ تتر 23,941...

27 تیر 1400

ورود بیش از 6000 هنرآموز جدید برای تدریس در هنرستان ها از مهر سال جاری

خبرگزاری خبرنگاران- مدیرکل دفتر آموزش های فنی و حرفه ای و کاردانش وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اقدامات در حال اجرا درباره راهنمایی تحصیلی، از ورود بیش از 6 هزار هنرآموز جدید برای تدریس در هنرستان ها اطلاع داد.

20 تیر 1400

رمزارزها قابلیت دور زدن تحریم ها را دارند

وزیر امور مالی و دارایی با بیان اینکه گفته می گردد که ایران توانسته است با رمزارزها تحریم ها دارند، گفت: باید استخراج غیر مجاز آن ها مقابله کرد و برای آنکه بتوانیم صندلی مناسبی در اقتصاد بین الملل پیدا کنیم باید به سمت اقتصاد هوشمند حرکت کنیم.

12 تیر 1400

قابلیت های هیجان انگیز iOS 15

خبرنگاران : اپل به تازگی iOS 15 ، آخرین نسخه سیستم عامل تلفن همراه خود را پیش نمایش نموده است.

7 تیر 1400

واشنگتن: پیشنهادهای جایگزینی را به ترکیه برای لغو تحریم ها ارائه دادیم

معاون وزیر خارجه آمریکا در مصاحبه ای گفت که واشنگتن پیشنهادهای جایگزینی را به ترکیه برای لغو تحریم ها به دلیل خرید سامانه دفاع موشکی اس-400 روسیه ارائه داده است.

1 تیر 1400

تهیه لیست اسامی خبرنگاران شاغل در رسانه ها برای دریافت واکسن

معاون مطبوعاتی از تهیه لیست اسامی خبرنگاران شاغل در رسانه های مختلف بر اساس اولویت، برای دریافت واکسن کرونا اطلاع داد و تاکید نمود: از هیچ اقدامی برای حمایت از رسانه ها و فعالان رسانه ای دریغ نخواهیم کرد.

30 خرداد 1400

تصفیه هوای فضای داخلی با سامانه نانویی

شرکت ایواز آریان گستر سامانه تصفیه هوا فراوری و به بازار عرضه نموده است که در آن از فناوری نانو برای بهبود کیفیت هوا استفاده می گردد.

28 خرداد 1400

ایجاد 6 هزار فرصت شغلی جدید در منطقه ویژه مالی پتروشیمی ماهشهر

خبرنگاران/خوزستان معاون امور مالی و توسعه منطقه ای وزارت کشور گفت: بیش از 40 واحد پتروشیمی در حال تاسیس است که اگر این واحدها تکمیل شوند، 6 هزار فرصت شغلی جدید به مجموع اشتغال موجود در منطقه ویژه مالی پتروشیمی ماهشهر اضافه خواهد شد.

24 خرداد 1400

زیلوی میبد و خرمای پیارم حاجی آباد هرمزگان تجاری سازی می شوند

نشست معرفی دو محصول نشانه جغرافیایی پایلوت پروژه مالکیت معنوی ایران و سوئیس در اجرای اولین سیستم مدیریت نشانه های جغرافیایی در ایران برگزار گردید.

21 خرداد 1400

پنجه در پنجه خرس

زخم های دست چپ مرد میانسال رودانی با وجود گذشت چند روز از حادثه هنوز هم بهبود پیدا نکرده و با درد و عفونت دست به گریبان است. دو پایش هم اوضاع درست و درمانی ندارد، اما به بدی شرایط دستش نیست. زخم ها او را از کار و زندگی انداخته است و مدت هاست که نتوانسته کار...

12 خرداد 1400

مبتلایان به ام اس چه مشکلاتی دارند؟

مهر/تعداد مبتلایان به ام اس روز به روز بیشتر می شود و باید بیش از پیش به مسائل و مسائل آنها توجه شود.

5 خرداد 1400

روحانی: اجازه ندهیم ضدانقلاب ذهن مردم را مشوش کند

رئیس جمهور با تاکید بر این که باید واقعیات کشور را به مردم بگویم گفت: نباید اجازه داد ضد انقلاب و رسانه های خارجی مردم را مایوس نمایند.

30 اردیبهشت 1400

رکورد محبوبیت بایدن در میان جوانان آمریکایی

براساس نظرسنجی جدید دانشگاه هاروارد، محبوبیت جو بایدن در میان جوانان 18 تا 29 ساله آمریکایی 63 درصد گزارش شده که بالاترین میزان برای هر رئیس جمهوری در تاریخ 21 ساله این نظرسنجی است.

28 اردیبهشت 1400

خبرنگاران نماینده اسبق مجلس : نگاههای سنتی مانع عظیم پیش روی فراوری است

بجنورد- خبرنگاران- نماینده اسبق مردم خراسان شمالی در مجلس شورای اسلامی نگاههای سنتی حاکم بر مدیریت کشور را مهمترین مانع فراوری اعلام کرد.

24 اردیبهشت 1400
تعداد: (266)