پیروزی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در دیدار تدارکاتی

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، تیم ملی فوتبال ساحلی کشورمان در دیداری تدارکاتی مقابل عمان به پیروزی دست یافت.

پیروزی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در دیدار تدارکاتی

به گزارش ، به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در دومین بازی از اردوی تدارکاتی خود در عمان از ساعت 18:30 (به وقت محلی) به مصاف عمان رفت و با نتیجه 6 بر سه در این دیدار به پیروزی رسید.

در وقت نخست ایران ملی پوشان کشورمان با دو گل محمد معصومی زاده و محمد مرادی از حریف پیش افتادند، اما عمانی ها پیروز به جبران نتیجه شدند و یک پنالتی اعلام شده به نفع کشورمان نیز به گل تبدیل نشد تا وقت نخست با نتیجه تساوی دو بر دو به انتها برسد.

وقت دوم بازی نیز با حملات ساحلی بازان کشورمان پیگری شد و امیرحسین اکبری، پیمان حسینی و محمد معصومی زاده پیروز به گلزنی شدند. البته یک گل توسط بازیکنان عمان وارد دروازه ایران شد.

وقت سوم مسابقه با گل زود هنگام محمد احمدزاده همراه شد. در ادامه یک پنالتی برای عمان اعلام شد که با واکنش بسیار خوب بهزادپور توپ دفع شد. در ادامه نیز عمانی ها فشار زیادی روی دروازه ایران ایجاد کردند و یک پنالتی دیگر از سوی داور برای میزبان گرفته شد، اما بازهم توسط حمید بهزادپور توپ مهار شد و نتیجه 6 بر 3 به سود شاگردان هاشم پور به انتها رسید.

لازم به ذکر است، محمد مرادی در وقت اول بازی به دلیل خطای تیم حریف جهت مداوا از زمین مسابقه خارج شد.

سیدعلی موسوی زاده -رایزن فرهنگی سفارت ایران در عمان، الحارثی -رئیس اداره تیم های ملی عمان و البلوشی معاون فدراسیون فوتبال عمان این دیدار را از نزدیک دنبال کردند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "پیروزی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در دیدار تدارکاتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروزی تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در دیدار تدارکاتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید