پاوربانک جدید سامسونگ دارای شارژ سریع 25 واتی خواهد بود

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، شرکت سامسونگ در حال کار روی یک پاوربانک جدید است که با کمک شارژ سریع 25 واتی شارژ می شود. این پاوربانک می تواند برای بسکمک از کاربران که از گوشی های خود مداوم استفاده می کنند، مفید باشد.

پاوربانک جدید سامسونگ دارای شارژ سریع 25 واتی خواهد بود

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، این پاوربانک جدید با نام تجاری سامسونگ به تازگی از FCC عبور کرده و اسناد و مدارک رسمی حق ثبت اختراع آن، اطلاعاتی را فاش می کند.

قابل توجه ترین ویژگی این پاوربانک این است که از شارژ سریع 25 واتی برخوردار است و از استاندارد USB Power Delivery پشتیبانی می کند. سامسونگ پیش از این با سری گلکسی نوت 10 شارژ سریع خود را به تلفنهای هوشمند وارد کرد. اکنون سامسونگ با طراحی پاوربانک 10،000 میلی آمپر ساعتی و 25 واتی می تواند کار کاربران را راحت تر کند.

عکسی که در وب سایت FCC بارگذاری شده است، دو درگاه USB-C را فاش می کند. یکی برای شارژ پاوربانک و دیگری برای خروجی. یا شاید هر دوی آنها برای هر یک از این موارد قابل استفاده هستند. اما از آنجا که تنها کانکتور USB-C وجود دارد ، احتمالاً این بانک با 25 واتی شارژ می شود.

افزون بر این ، تصویر، یک لنت شارژ بی سیم را نیز نشان می دهد ، اما شک داریم که از سرعت 15 واتی فراتر رود و هنوز مشخص نیست چه زمانی وارد بازار خواهد شد. یکی از احتمالات این است که این شارژ در سال 2020 و در جریان نمایشگاه CES وارد بازار می شود.

منبع: انتخاب

به "پاوربانک جدید سامسونگ دارای شارژ سریع 25 واتی خواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاوربانک جدید سامسونگ دارای شارژ سریع 25 واتی خواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید