هزینه 126 میلیارد تومانی برای تجهیز بخش درمان مناطق محروم

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، بنیاد مستضعفان، سال گذشته بیش از 500 میلیارد تومان برای ارائه خدمات حمایتی در قالب های مختلف هزینه کرد که بیشترین سهم از این ملبغ را با 126 میلیارد تومان، خرید تجهیزات و ساخت مراکز درمانی داشت.

هزینه 126 میلیارد تومانی برای تجهیز بخش درمان مناطق محروم

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ ابزاری احمد، به نقل از روابط عمومی بنیاد مستضعفان، بر اساس عملکرد بررسی شده در مجمع سالانه، بنیاد مستضعفان بیش از 500 میلیارد تومان انواع خدمات حمایتی را در قالب های مختلف ارائه کرد.

در میان خدمات حمایتی ارائه شده به محرومان و مخاطبان این خدمات، خرید تجهیزات و ساخت مراکز درمانی با هزینه ای بالغ بر 126 میلیارد تومان، بیشترین سهم را از این خدمات داشته است.

طرح سلامت مادران باردار، تسهیلات طرح های اشتغالزایی، کمک هزینه تهیه مسکن نیازمندان، طرح ملی آبادانی مناطق محروم و ساخت مراکز آموزشی و تربیتی از دیگر اقداماتی است که بنیاد مستضعفان در سال گذشته در قالب خدمات حمایتی به جامعه مخاطب این خدمات در سراسر کشور و به ویژه در مناطق محروم ارائه داده است.

همچنین در بخش تهیه مسکن، بنیاد مستضعفان در قالب این خدمات حمایتی، به صورت بلاعوض کمک های حمایتی را برای تامین مسکن خانوار های دارای حداقل 2 معلول، خانواده های دارای فرزند 3 قلو و بیشتر و همچنین تامین مسکن محرومان درنظر گرفته است.

علاوه بر این موارد، کمک به مناطق حادثه دیده از بلایای طبیعی، برگزاری اردو های هفتگی دانش آموزی، تهیه پوشاک و البسه و همچنین کمک به ارتقاء تحصیلی دانش آموزان مناطق محروم، از دیگر خدمات ارائه شده بنیاد در قالب خدمات حمایتی در سال 97 بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "هزینه 126 میلیارد تومانی برای تجهیز بخش درمان مناطق محروم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هزینه 126 میلیارد تومانی برای تجهیز بخش درمان مناطق محروم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید