فیلیمو میزبان مردم 3 کشور فارسی زبان شد

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، تهران (پانا) - در راستای توسعه تعاملات فرهنگی میان کشورهای فارسی زبان، دسترسی محتوای محصولات فیلیمو برای مخاطبان کشورهای فارسی زبان ایجاد شد.

فیلیمو میزبان مردم 3 کشور فارسی زبان شد

به گزارش روابط عمومی فیلیمو، یکی از ویژگی های هنر تصویر نزدیک کردن مولفه های فرهنگی و شناخت بیشتر میان مردمان کشورهای فارسی زبان است. همانطور که از دیرباز تا امروز کشور ایران شاهد اشتراکات فرهنگی بسکمک با ملت های افغانستان، تاجیکستان و ازبکستان است، از امروز 10 اسفند به مدت سه ماه دسترسی به محصولات فیلیمو به منظور همگرایی بیشتر میان ملت ها اجرایی شد.

فیلیمو با گسترش فعالیت های خود در نظر دارد، با افزودن حدود 25 میلیون فارسی زبان در این سه کشور مخاطبان خود را گسترش دهد و قدمی در راستای رونق کسب و کار سرگرمی و توسعه اقتصاد هنر بر پایه فناوری های نوین بردارد.

همچنین این پلتفرم تلاش دارد در بازار گسترده پلتفرم های نمایش خانگی که در سطح بین المللی فعالیت می کنند سهم خود را از بازار مشترک منطقه که بر پایه زبان فارسی پایدار است به دست بیاورد.

این اتفاق می تواند بر توسعه مناسبات فرهنگی و هنری میان کشورهای فارسی زبان کمک کند و در آینده شاهد تولیدات مشترک با تکیه بر ظرفیت هنرمندان بومی و جغرافیای کشورهای همسایه بهره ببریم.

پلتفرم فیلیمو قصد دارد ضمن ایجاد فضایی برای عضویت شهروندان کشورهای فارسی زبان به منظور همراهی بیشتر مخاطبان کشورهای فارسی زبان همسایه و به مناسبت آغاز سال جدید شمسی اشتراک سه ماهه رایگان فیلیمو را در اختیار اعضای تازه وارد از این کشورها بگذارد تا پس از آشنایی با این خدمت به مرور فرهنگ تامین اشتراک برای استفاده از محصولات فرهنگی بر خط را تجربه کنند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "فیلیمو میزبان مردم 3 کشور فارسی زبان شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلیمو میزبان مردم 3 کشور فارسی زبان شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید