فعلا از پردیس خبری نیست

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، لیست شهرها برای ثبت نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در پنج استان تهران، سمنان، قم، آذربایجان شرقی و جنوب سیستان و بلوچستان نشان می دهد پردیس در این مرحله از ثبت نام نیست.

فعلا از پردیس خبری نیست

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، فردا شنبه 24 اسفندماه 1398 آخرین فاز ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در مرحله دوم در استان های تهران، سمنان، قم، آذربایجان شرقی و جنوب سیستان و بلوچستان کلید می خورد.

برای ساکنان استان تهران در این مرحله شهرهای شهریار، ورامین، پاکدشت، قرچک، اسلامشهر، پیشوا، دماوند، کیلان، آبسرد، شریف آباد، فیروزکوه، شهر جدید پرند، شهر جدید هشتگرد و شهر جدید ایوانکی در نظر گرفته شده است.

با توجه به لزوم سکونت پنج ساله ساکنان در شهرهای اطراف مورد تقاضا، کسانی که قصد نام نویسی در پرند را دارند باید ساکن شهر جدید پرند، شهر تهران و شهرهای شهرستانهای رباط کریم، اسلامشهر، شهریار، بهارستان، قدس، ملارد و ری باشند. در هشتگرد نیز ساکنان شهر های هشتگرد و تهران مجاز به نام نویسی هستند. همچنین شهر جدید ایوانکی برای ساکنان تهران و شهرهای شهرستان های پاکدشت، ورامین، پیشوا، قرچک و ری در نظر گرفته شده است. البته ساکنان شهرهای شهرستان های سمنان و گرمسار نیز می توانند برای ایوانکی تقاضا بدهند.

همچنین فهرست شهرهای دارای ظرفیت ثبت نام در استان سمنان عبارتند از سمنان، دامغان، گرمسار، شهمیرزاد، مهدی شهر، آرادان، سرخه، شاهرود، مجن، کلاته، خیج، بیارجمند، میامی و شهر جدید ایوانکی.

برای ساکنان استان قم نیز شهر جدید امیرکبیر در استان مرکزی در نظر گرفته شده است.

برای شهر جدید سهند در استان آذربایجان شرقی نیز ساکنان شهر جدید سهند و شهرهای شهرستان های تبریز، اسکو، آذرشهر و شبستر می توانند نام نویسی نمایند.

همچنین در جنوب سیستان و بلوچستان شهرهای ایرانشهر، چابهار، کنارک، بزمان، محمدان، بمپور، نگور، بنت، اسپک، نیک شهر پیشین، سرباز و شهر جدید تیس در نظرگرفته شده است. ساکنان شهر جدید تیس و شهرهای شهرستان های چابهار کنارک نیکشهر و قصرقند می توانند برای طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید تیس تقاضا بدهند.

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، طرح اقدام ملی مسکن با هدف فراوری و عرضه 400 هزار واحد مسکونی تا سال 1400 در برنامه دولت روحانی واقع شده است. عملیات اجرایی این طرح در دو قالب دولتی و قراردادهای مشارکت با سازندگان از دی ماه 1397 در برخی مناطق کلید خورد و شهریورماه سال جاری این برنامه توسط رئیس جمهور رسماً به مرحله اجرا رسید. در مرحله اول ثبت نام از متقاضیان 240 واحد مسکونی عرضه شد که 140 هزار نفر از متقاضیان تایید شدند. بر این اساس مرحله دوم نام نویسی با ظرفیت 200 هزار واحد از اسفند ماه 1398 شروع شده و روز یکشنبه با خاتمه ثبت نام در استان های تهران، سمنان، قم، آذربایجان شرقی و جنوب سیستان و بلوچستان به خاتمه می رسد.

متقاضیان می توانند از منزل و بدون حضور در کافی نت از دو طریق مراجعه به سامانه tem.mrud.ir یا صرفاً با ارسال کد ملی به شماره 300073640 نام نویسی نمایند. البته پیامک هایی که به جز کد ملی سرپرست خانوار، حاوی حرف یا کلمه دیگری باشند ترتیب اثر داده نمی گردد. ثبت نام نهایی از متقاضیانی که با پیامک ثبت نام نموده اند پس از برطرف بیماری کرونا و با اطلاع رسانی قبلی به وسیله سامانه انجام می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "فعلا از پردیس خبری نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعلا از پردیس خبری نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید