فریدون زندی: صدرنشینی استقلال شاهکار است ، شیخ می تواند آقای گل گردد

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، شیخ یک فوتبالیست حرفه ای است که توانسته خیلی زود با شرایط فوتبال ایران خودش را وفق دهد من فکر می کنم اگر او این فرایند را ادامه دهد می تواند آقای گل فوتبال ایران گردد.

فریدون زندی: صدرنشینی استقلال شاهکار است ، شیخ می تواند آقای گل گردد

هافبک سابق استقلال معتقد است باید هرچه زودتر استراماچونی را به تیم بازگردانند.

به گزارش ایلنا، فریدون زندی هافبک سابق استقلال معتقد است اگر مسائل حاشیه ای گریبان استقلال را نگیرد این تیم می تواند سال جاری عنوان قهرمانی لیگ را کسب کند. وی همچنین پیش بینی کرد دیاباته با این فرایند می تواند آقای گل لیگ ایران گردد.

پیگیر شرایط استقلال هستید؟

به هر حال به عنوان یک بازیکن قدیمی استقلال شرایط این تیم را پیگیری می کنم از یک بابت خیلی خوشحالم که تیم در صدر جدول رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران قرار گرفته است و از جهتی دیگر ناراحتم که سرمربی پیروز این تیم را رها نموده است امیدوارم شرایطی فراهم گردد که هر چه زودتر این مربی ایتالیایی به تیم بازگردد.

فکر می کنید چه عواملی باعث شد که استراماچونی ایران را ترک کند؟

مسائل مهمی در این باره دخیل بوده است مربیان ایتالیایی و کلا مربیان خارجی به مسائل انضباطی و همچنین قراردادهایشان خیلی پایبند هستند به هر حال وقتی یک بازیکن یا مربی خارجی به ایران می آید از کشورش دور می گردد و سختی ها را تحمل می نماید برای این است که بتواند پولش را به موقع در ایران بگیرد و دیگر نمی تواند قبول کند که تمام سختی ها را به جان بخرد و پولش را هم دیر پرداخت نمایند. مسئولان استقلال باید در این باره کمی حرفه ای عمل می کردند.

خیلی ها می گویند در این شرایط رفتن استراماچونی مناسب نبود؟

مگر در چه شرایطی تیم را رها نموده تیم در صدر جدول است و در بهترین رتبه در جدول قرار گرفته است در این دو بازی هم که طبق گفته بازیکنان تیم با نظر ایشان به میدان رفته من فکر می کنم به جای اینکه بخواهیم صورت مساله را پاک کنیم باید شرایطی را فراهم کنیم که استراماچونی هر چه زودتر به ایران بازگردد.

از عملکرد استقلال در نیم فصل اول رضایت دارید؟

تیمی که 17 بازیکنش جدا شده حتی کادر فنی اش هم هیچ شناختی از فوتبال ایران نداشته دو بازیکن آنها هم دچار مصدومیت از ناحیه رباط شده اند کسب این نتایج و حضور در صدر جدول شاهکار است. تازه شما در این بین اشتباهات داوری را هم نباید فراموش کنید در این فصل استقلال در خیلی از بازی ها از داوری ضربه خورد.

با این شرایطی که استقلال دارد آیا این تیم می تواند قهرمان گردد؟

چرا این اتفاق نیفتاد بهترین تیمی که در حال حاضر فوتبال بازی می نماید استقلال است و به گفته کارشناسان این تیم شایستگی کسب عنوان قهرمانی را دارد. فقط امیدوارم که مسائل حاشیه ای گریبان این تیم را نگیرد.

عملکرد شیخ دیاباته را در ایران چطور ارزیابی می کنید؟

شیخ یک فوتبالیست حرفه ای است که توانسته خیلی زود با شرایط فوتبال ایران خودش را وفق دهد من فکر می کنم اگر او این فرایند را ادامه دهد می تواند آقای گل فوتبال ایران گردد.

منبع: عصر ایران

به "فریدون زندی: صدرنشینی استقلال شاهکار است ، شیخ می تواند آقای گل گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فریدون زندی: صدرنشینی استقلال شاهکار است ، شیخ می تواند آقای گل گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید