فرمان پادشاه عربستان برای برکناری چندین مسئول سعودی

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، پادشاه عربستان سعودی چندین نفر از مسئولان این کشور را به اتهام آنچه وی در راستای مبارزه با فساد خواند برکنار کرد.

فرمان پادشاه عربستان برای برکناری چندین مسئول سعودی

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ ابزاری احمد به نقل از العربیه، به دستور سلمان بن عبدالعزیز پادشاه عربستان، تعدادی از مسئولان سعودی به اتهام آنچه وی فساد خواند از سمتشان برکنار شدند.

در این فرمان پادشاه سعودی، استاندار دو استان الوجه و املج، مسئول تخلفات و رسیدگی وزارت کشور و معاون وی و همچنین مسئولان اداره تخلفات مدینه منوره، تبوک و عسیر به دلیل اتهام فساد برکنار شدند.

حذف مخالفان به اتهام مبارزه با فساد و رشوه خواری از شیوه های مرسوم رژیم سعودی است.

در این فرمان پادشاه سعودی، استاندار دو استان الوجه و املج، مسئول تخلفات و رسیدگی وزارت کشور و معاون وی و همچنین مسئولان اداره تخلفات مدینه منوره، تبوک و عسیر به اتهام آنچه فساد خوانده شد برکنار شدند.

به دستور ملک سلمان، مسئولان تخلفات شهرداری های مدینه منوره و منطقه تبوک و همچنین شهردار تبوک و روسای شورای شهر املج، الوجه و السوده نیز از سمت خود برکنار شدند.

پادشاه سعودی همچنین دستور داده تا مسئولان پروژهای شرکت توسعه دریای سرخ (مجری پروژه گردشگری دریای سرخ در سواحل غربی عربستان سعودی) به اتهام آنچه فساد و زمین خواری خواند برکنار شوند.

ملک سلمان در فرمان خود که بامداد امروز جمعه صادر شده است، عواد بن عید البلوی مدیر کل نیروهای گارد مرزی عربستان را بازنشسته کرده است.

نتهای پیام،

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فرمان پادشاه عربستان برای برکناری چندین مسئول سعودی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرمان پادشاه عربستان برای برکناری چندین مسئول سعودی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید