ساعات برگزاری کلاس های درس در شاد معین شد

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، مسئول پروژه شبکه شاد درباره ساعات برگزاری کلاس های درس در این شبکه شرح داد.

ساعات برگزاری کلاس های درس در شاد معین شد

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، حسن الحسینی مسئول پروژه شبکه شاد و مشاور وزیر آموزش و پرورش، درباره چگونگی زمان بندی برای برگزاری کلاس های درس در این شبکه با توجه به مسائل ترافیک اینترنت در ساعاتی از روز و احتمال قطع شدن اینترنت در حین آموزش اظهار کرد: یکی از مسائل جدی برای اجرای برنامه ها در شبکه شاد و آموزش های مجازی موضوع زیرساخت های مربوطه به آن است.

او ادامه داد: در موضوع زیرساخت ها با 2مساله مشکل دسترسی به اینترنت و دیگری بار ترافیکی آن روبرو هستیم؛ بر همین اساس کلاس های درس در شبکه شاد طبق زمان بندی در نظر گرفته شده برگزار خواهد شد.

مسئول پروژه شبکه شاد به تشریح زمان های در نظر گرفته شده برای برگزاری کلاس ها و توزیع ترافیکی برنامه آموزشی مدارس پرداخت و گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته برگزاری کلاس ها در ساعات 8:30 تا 10:15، 10:30-12:45، 13:00-15:15 و 15:3017:45 در نظر گرفته شده اند.

الحسینی توضیح داد: با این زمان بندی سعی کردیم کمترین مشکل را در دانلود و فعالیت شبکه شاد داشته باشیم همچنین بار ترافیکی این شبکه را کنترل کنیم.

او با اشاره به اینکه استفاده از بازه های زمانی در نظر گرفته شده در اختیار استان ها و مدارس است، اظهار کرد: به این ترتیب هر مقطع و پایه تحصیلی یکی از این بازه های زمانی را برای تشکیل کلاس ها در نظر می گیرد.

مشاور وزیر آموزش و پرورش با تاکید بر اینکه این برنامه ریزی برای تمام مدارس دولتی و غیردولتی در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: با توجه به اینکه تمام فعالیت های تعلیم و تربیتی کشور در شبکه شاد خواهد بود بنابراین تمام مدارس در سال تحصیلی 1399-1400 موظف به استفاده از این شبکه و برنامه ریزی های مربوط به آن هستند.

منبع: فرارو

به "ساعات برگزاری کلاس های درس در شاد معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساعات برگزاری کلاس های درس در شاد معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید