دادگاه عالی پاکستان دستور آزادی نخست وزیر سابق پاکستان را صادر کرد

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، دادگاه عالی پاکستان با قبول قرار وثیقه دستور آزادی شاهد خاقان عباسی و احسن اقبال را صادر کرد.

دادگاه عالی پاکستان دستور آزادی نخست وزیر سابق پاکستان را صادر کرد

به گزارش دفتر منطقه ای وبلاگ ابزاری احمد به نقل از اکسپرس نیوز، دادگاه عالی پاکستان با آنالیز پرونده های فساد اقتصادی شاهد خاقان عباسی نخست وزیر سابق پاکستان و احسن اقبال وزیر سابق کشور دستور آزادی آنها به قید وثیقه را صادر کرد.

گزارش ها حاکی است دادگاه در مورد پرونده احسن اقبال توضیح داد: دولت می تواند بر علیه وی شواهد دیگری نیز ارائه دهد ولی در حال حاضر او می تواند با پرداخت ده میلیون روپیه آزاد گردد.

احسن اقبال به عنوان یکی از اعضای ارشد حزب نواز متهم به اختلاس در ساخت یک ورزشگاه ورزشی است و دولت پاکستان با ارائه مستنداتی علیه وی شکایت نموده است.

همچنین دادگاه عالی پاکستان در پرونده خرید گاز ال پی جی نیز وارد شده و آن را یک پرونده بزرگ و مهم قلمداد کرد که احتیاج به شواهد بیشتری دارد.

دادگاه در حال حاضر با آزادی شاهد خاقان عباسی نخست وزیر سابق پاکستان موافقت نموده و او نیز می تواند با پرداخت مبلغ ده ملیون روپیه آزاد گردد.

دولت اسلام آباد شاکی اصلی پرونده این دو نفر تلقی می شد و آزادی آنها می تواند تاثیر مستقیمی در عملکرد احزاب اپوزیسیون به خصوص حزب نواز بگذارد.

دولت پاکستان به شدت مخالف آزادی این افراد است و آزادی آنها را در اصل باز شدن راهی برای خارج شدنشان از کشور می داند.

.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "دادگاه عالی پاکستان دستور آزادی نخست وزیر سابق پاکستان را صادر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دادگاه عالی پاکستان دستور آزادی نخست وزیر سابق پاکستان را صادر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید