خبرنگاران وزیر کنترل مواد مخدر پاکستان کرونا گرفت

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، اسلام آباد - خبرنگاران - شهریار خان آفریدی عضو کابینه دولت فدرال پاکستان و وزیر کنترل مواد مخدر این کشور از ابتلای خود به ویروس کووید-19 خبر داد.

خبرنگاران وزیر کنترل مواد مخدر پاکستان کرونا گرفت

شهریار آفریدی بامداد روز شنبه در یک پیام توییتری اعلام کرد که آزمایش کرونای وی مثبت شده است.

وی پس از تایید ابتلای خود به ویروس کرونا قرنطینه شد و هم اکنون تحت درمان قرار گرفته است.

تا به امروز رییس مجلس پاکستان، حکمران ایالت سِند، چند تن از نمایندگان مجالس ملی و ایالتی و دو نفر از وزرای دولت های ایالتی این کشور کرونا گرفته بودند که همه آنان پس از قرنطینه و گذراندن فرآیند درمان بهبود یافتند.

ابتلای دو نماینده در مجلس ملی پاکستان و مجلس ایالت پنجاب به ویروس کووید-19 نیز روز گذشته تایید شد در حالی که تا به امروز چندین نفر از نمایندگان مجالس ملی و سنای این کشور نیز طی هفته های اخیر کرونا گرفتند.

سی ویکم اردیبهشت امسال نیز یک نماینده مجلسی از حزب جنبش عدالت (تحریک انصاف) به عنوان حزب حاکم پاکستان بر اثر ابتلا به ویروس کووید-19 جان خود را از دست داد.

عمران خان نخست وزیر پاکستان چهارم اردیبهشت ماه آزمایش کرونا داد که نتیجه آن منفی اعلام شد. پس از تایید ابتلای رییس بنیاد خیریه ایدهی پاکستان به ویروس کرونا که قبل از آن با نخست وزیر این کشور دیدار کرده بود، عمران خان تصمیم به انجام آزمایش کرونا گرفت.

بر اساس آخرین اطلاعات ستاد عملیات و مدیریت مبارزه با کرونا در پاکستان، 64 هزار و 28 نفر در این کشور به ویروس کرونا آلوده شده، 22 هزار و 305 نفر بهبود یافته و 1317 بیمار کرونایی نیز جان خود را از دست داده اند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران وزیر کنترل مواد مخدر پاکستان کرونا گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران وزیر کنترل مواد مخدر پاکستان کرونا گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید