خبرنگاران دستگیری عامل قتل مرد 46 ساله کرجی

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، کرج - خبرنگاران - رییس پلیس آگاهی البرز از دستگیری فردی که به دلیل اختلافات اقتصادی، یک مرد 46 ساله را در کرج به قتل رسانده بود، دراین استان خبرداد.

خبرنگاران دستگیری عامل قتل مرد 46 ساله کرجی

سرهنگ محمد نادربیگی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار وبلاگ ابزاری احمد گفت: در پی ارجاع پرونده ای به پلیس آگاهی مبنی بر این که فردی در یک درگیری فیزیکی به دلیل برخورد سرش به لبه جدول دچار مرگ مغزی شده و به قتل رسیده بود، رسیدگی به موضوع در دستورکار اداره جرائم جنایی نهاده شد.

ماموران در آنالیز های اولیه خود متوجه شدند مقتول در روز حادثه به محل کار قاتل در یک داروخانه رفته و به دلیل اختلافی که داشتند با همدیگر درگیر شده و در این درگیری قاتل ضمن ضرب و شتم مقتول او را هل داده بود که در اثر آن متوفی نقش زمین شده و سرش به جدول کنار خیابان برخورد نموده بود.

نادربیگی اضافه نمود: با انجام اقدامات پلیسی مخفیگاه متهم را در منطقه اشتراکی کرج شناسایی شده و ماموران با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات غافلگیرانه نامبرده را دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل کردند.

طی بازپرسی های انجام شده متهم در ابتدا منکر درگیری با مقتول بود اما با مشاهده مستندات پلیس به ناچار لب به اعتراف گشود و به قتل به دلیل اختلاف اقتصادی اقرار کرد.

متهم پس از تکمیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران دستگیری عامل قتل مرد 46 ساله کرجی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دستگیری عامل قتل مرد 46 ساله کرجی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید