جنجالی که وکیل ترامپ به پا کرد

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، خبرنگاران : وکیل رییس جمهور آمریکا با گذشت سه هفته از انتخابات ریاست جمهوری این کشور همچنان بدون ارائه سند معتبر از تقلب دم می زند.

جنجالی که وکیل ترامپ به پا کرد

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد به نقل از ایرنا، پاول با اصرار بر انجام تقلب در انتخابات به دروغ ادعا می نماید که ابر رایانه ای بنام هامر توانسته آرا را هک نموده و با نادیده دریافت تقلب در انتخابات ترامپ توانسته با کسب میلیون ها رای در انتخابات پیروز گردد.

وی در هفته گذشته با نپذیرفتن نتایج انتخابات 2020 آمریکا مدعی شد که به زودی اسنادی را افشا خواهد نمود که نشانگر انجام تقلب در انتخابات است.

با گذشته یک هفته، پاول وکیل ترامپ یکسری عکس و اسکرین شات در صفحه توییتر خود منتشر کرد که شامل سوگندنامه یک مقام نظامی سابق از ونزوئلا در خصوص انتخابات است.

به نوشته نیویورک تایمز، اسکرین شات های وی ناقص است و هیچ اسمی از این مقام نظامی ساق ونزوئلا در آنان آورده نشده است.

پاول وکیل ترامپ تا کنون از ارائه جزئیات سند کامل افشاگری خودداری نموده است.

تکرار ادعاهای رییس جمهوری آمریکا در خصوص کسب پیروزی در انتخابات در حالی مطرح می گردد که تارنمای هیل امروز پنجشنبه نوشت: شمار آرای جو بایدن نامزد پیشتاز انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مرز 80 میلیون رسیده و این درحالی است که ستاد انتخاباتی ترامپ به پیگیری ادعاهای تقلب ادامه می دهد.

بایدن هم اکنون مطابق نتایج اعلام شده از حدنصاب تمام روسای جمهوری تاریخ آمریکا از حیث میزان آراء عبور نموده است. این حدنصاب آراء پیش از این در اختیار باراک اوباما بود که در انتخابات سال 2008میلادی بیش از 69 میلیون و 400 هزار رای کسب نموده بود.

از سوی دیگر ترامپ هم با کسب بیش از 70 میلیون رای از حدنصاب آرای کسب شده توسط روسای جمهوری شکست خورده فراتر رفته است.

این درحالی است که وکلای ترامپ به پیگیری پرونده های شکایت درباره موارد تقلب ادعایی در ایالت های مختلف ادامه می دهند.

منبع: اقتصادنیوز

به "جنجالی که وکیل ترامپ به پا کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جنجالی که وکیل ترامپ به پا کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید