جزئیات درگیری در محدوده پادگان نیروی هوایی ؛ دو نفر کشته شدند، زمین خواران به دنبال باند فرودگاه!

هجوم غیرقانونی و خودسرانه عده ای به اراضی پادگان نجات خدمه نیروی هوایی ارتش در محدوده قصر دریاسر منطقه محمودآباد استان مازنداران، منجر به درگیری با کارکنان و عوامل تامین حفاظت فیزیکی این پادگان شد.

جزئیات درگیری در محدوده پادگان نیروی هوایی ؛ دو نفر کشته شدند، زمین خواران به دنبال باند فرودگاه!

خبرنگاران: فارس نوشت: هجوم غیرقانونی و خودسرانه عده ای به اراضی پادگان نجات خدمه نیروی هوایی ارتش در محدوده قصر دریاسر منطقه محمودآباد استان مازنداران، منجر به درگیری با کارکنان و عوامل تامین حفاظت فیزیکی این پادگان شد. در این درگیری دو نفر کشته و چند نفر زخمی شدند.

این حمله در زمانی اجرا شده که سربازان قصد داشتند محدوده باند فرودگاهی را فنس کشی نمایند اما معارضان سنگ، چوب و زنجیر به سمت انها پرتاب کردند که در این میان تعدادی از سربازان و پرسنل نیروی هوایی ارتش مجروح شدند.

به گفته شاهدان، معارضان حتی به محدوده باند این فرودگاه حمله کردند و سربازان برای دفاع از خود اقدام به تیراندازی کردند و بر اثر آن دو نفر از مهاجمان کشته و تعداد دیگری هم زخمی شدند.

در این درگیری که تعدادی از اجیر شدگان و اراذل و اوباش نیز قصد سوء استفاده از موقعیت و تعرض دوباره به حریم پادگانی داشتند، با یاری عوامل نیروی انتظامی عده ای از آنها دستگیر و اجازه تعدی مجدد داده نشد.

بر اساس قانون باند پایگاه نجات خدمه نیروی هوایی ارتش دارای حریم 40 متری است اما در چند متری باند ساخت و ساز غیر مجاز اجرا شده است و عملا این باند پرواز را بلا استفاده نموده است.

ایسنا نیز نوشت: در تعرض به حریم این پادگان و در ورود غیرقانونی به باند فرودگاه که با قصد خلع سلاح عوامل انتظامی پادگان نیروی هوایی بیشه کلاه محمود آباد انجام شد، دو نفر نیز کشته شدند. در این درگیری تعدادی اجیر شده و اراذل و اوباش نیز قصد سوء استفاده از موقعیت و تعرض دوباره به حریم پادگانی را داشتند که با یاری عوامل نیروی انتظامی عده ای از آنها دستگیر و اجازه تعدی مجدد داده نشد. موضوع به لحاظ قانونی توسط ارتش در دست آنالیز است.

علی اسماعیلی نماینده مردم نور و محمودآباد چند پیش بر وجود فرودگاه آموزش خلبانی و وجود ساخت وسازهای غیرمجاز در پیرامون این خط هوایی استان مازندران اشاره نموده و گفته بود: با رونق این فرودگاه چندین شهرستان استان احیا می گردد. با توجه به ساخت وسازهای غیرمجاز پیرامون فرودگاه باید پیگیری های لازم صورت گیرد و از ساخت و ساز های غیرمجاز جلوگیری گردد و حتی ساختمان های مانع کار فرود هواپیماها نیز تخریب شوند.

تصاویری از مکان حادثه و مجروحین را در زیر ببینید:

منبع: چمدان

به "جزئیات درگیری در محدوده پادگان نیروی هوایی ؛ دو نفر کشته شدند، زمین خواران به دنبال باند فرودگاه!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات درگیری در محدوده پادگان نیروی هوایی ؛ دو نفر کشته شدند، زمین خواران به دنبال باند فرودگاه!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید