تست کرونای لژیونر ایرانی مثبت شد

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، به نقل از سایت hln بلژیک، در حالی که تمرینات تیم فوتبال شارلوای بلژیک در شهر کامن آلمان پیگیری می شود، تست کرونای دو بازیکن این تیم یعنی یونس دلفی از ایران و ممدو فال از سنگال، مثبت اعلام شد.

تست کرونای لژیونر ایرانی مثبت شد

نتیجه تست مودو دیانیه، دیگر بازیکن تیم شارلوا که به همراه فال از سنگال به بلژیک سفر کرده بود، منفی اعلام شد. با این وجود این بازیکن هم در قرنطینه خانگی قرار گرفته است. تست علی قلی زاده، دیگر بازیکن تیم که همراه دلفی به بلژیک آمد و اکنون در اردوی شارلوا به سر می برد نیز منفی شده است.

مدیر بخش اداری باشگاه شارلوا در این خصوص به روزنامه سادپرسه گفت: شرایط سخت است. بازیکنانی که در قرنطینه هستند، شرایط بدی ندارند و هیچ علائمی از خود نشان نمی دهند. با این حال به شکل جداگانه باقی می مانند. شرایط سخت است اما فکر می کنم باید به صورت حرفه ای با آن برخورد کنیم. اگر ما تنها باشگاهی باشیم که تست بازیکنان آن مثبت شده، تعجب می کنم. ما با دو اتوبوس به اردو آمدیم، چون یک اتوبوس می تواند حداکثر 20 نفر را سوار کند. ما در محیط های سربسته هم ماسک می زنیم و از هم فاصله می گیریم.

شارلوا اولین باشگاه ژوپیلر لیگ نبود که تست کرونای عضوی از این تیم مثبت بود و پیش تر، یک عوض کادر پزشکی باشگاه سرکل بروژ هم به کرونا مبتلا شده بود.

منبع: فرارو

به "تست کرونای لژیونر ایرانی مثبت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تست کرونای لژیونر ایرانی مثبت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید