ترفندهای دشمن تاثیری بر ملت عظیم ایران ندارد

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، تهران (پانا) - فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در حاشیه اولین دوره مسابقات نظامی جام سپهبدهای اخلاص که به میزبانی فرماندهی ارشد نظامی ارتش در استان فارس برگزار گردید تاکید نمود ملت ایران دشمنی دشمنان را به خوبی درک می نماید و تحت تاثیر عملیات روانی و ترفندهای آن ها قرار نمی گیرد.

ترفندهای دشمن تاثیری بر ملت عظیم ایران ندارد

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: دشمنان به خیال خود مدت ها فتنه 88 را طراحی نموده بودند تا بتوانند یک شکاف و تزلزلی در بین ملت ایران ایجاد نمایند، اما تک تک آحاد ملت، بصیرت و ولایتمداری خود را در آن روز نشان دادند و به خیابان ها آمدند.

وی اضافه کرد: مردم با حضور حماسی خود بصیرت، ولایتمداری و بینش به معنای واقعی خود را به جهانیان و فتنه گران نشان دادند و با صدای بلند اعلام نمودند که به پای ولایت و آرمان های خود ایستاده ایم و هرگز این ترفندهای دشمن برای ملت عظیم ایران تاثیر نخواهد داشت.

امیر سرلشکر موسوی با بیان اینکه ملت ایران دشمنی دشمنان را به خوبی درک می نماید و تحت تاثیر عملیات روانی و ترفندهای آن ها قرار نمی گیرد، ادامه داد: ملت ایران هر جا احتیاج باشد ولایتمداری خود را نشان می دهد و روز 9 دی الگوی دوباره ای برای جهانیان شد که وقتی یک ملتی در برابر دشمن قرار می گیرد چگونه از آرمان های خود دفاع می نماید و پای ارزش ها می ایستد.

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران همچنین پیغام برگزاری مسابقات نظامی جام سپهبد های اخلاص را اینگونه اعلام نمود که همگی ما به عنوان سربازان ارتش جمهوری اسلامی ایران برای اجرای هرچه بهتر ماموریت های خود روز به روز در راستای افزایش مهارت ها و شایستگی های رزمی کوشش می نمایند و به هیچ حدی بسنده نمی نمایند.

وی ادامه داد: امروز منطقه فارس میزبان برندگان نهایی مسابقات نظامی و مهارت شایستگی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران است و برگزاری این مسابقات کار بسیار ارزنده در نیروی زمینی برای یک رزمنده، سرباز و نظامی است؛ چرا که مهارت و شایستگی رزمی یکی از مهمترین ویژگی هاست.

منبع: خبرگزاری پانا

به "ترفندهای دشمن تاثیری بر ملت عظیم ایران ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترفندهای دشمن تاثیری بر ملت عظیم ایران ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید