برد شیرین تیم فوتبال شهرداری آستارا برابر خیبر خرم آباد

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد، این ملاقات حساس و پربرخورد که عصر دوشنبه با حضور تماشاگران پرشور آستارایی و با قضاوت سعید لهراسبی در استادیوم وحدت آستارا برگزار گردید، با تک گل حسین آفرین زاد در دقیقه 78 بازی و پیروزی یاران حسن اشجاری همراه بود.

برد شیرین تیم فوتبال شهرداری آستارا برابر خیبر خرم آباد

تیم فوتبال شهرداری آستارا که در این بازی دروازه بان اصلی و دو کاپیتان خود را به علت مصدومیت در اختیار نداشت، در مقابل تیم آماده و مدعی قهرمانی خیبر خرم آباد از همان دقایق ابتدایی کاملا هجومی بازی کرد و علی رقم مصدومیت چند بازیکن شاخص خود در جریان این ملاقات، پیروز شد در دقیقه 78 به گل برسد.

دروازه بان آماده تیم فوتبال خیبر خرم آباد در این مسابقه بارها دروازه تیم خود را نجات داد و مانع از گلزنی تیم فوتبال شهرداری آستارا شد.

شهرداری آستارا با این نتیجه در جدول مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور با چهار برد و یک مساوی و دو شکست،13 امتیازی شده و در هفته نهم روز یکشنبه بیست وششم آبان، مهمان تیم میلاد مهر تهران خواهد بود.

در مسابقات لیگ دسته دوم کشور، 28 تیم در قالب 2 گروه 14 تیمی رقابت می نمایند و شهرداری آستارا برای نخستین بار در این رقابت ها حضور دارد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برد شیرین تیم فوتبال شهرداری آستارا برابر خیبر خرم آباد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برد شیرین تیم فوتبال شهرداری آستارا برابر خیبر خرم آباد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید