اندونزی رسماً غرق شدن زیر دریایی خود را تأیید کرد

به گزارش وبلاگ ابزاری احمد به نقل از روسیاالیوم، ارتش اندونزی به طور رسمی از غرق زیردریایی خود که چند روز پیش در جریان برگزاری یک رزمایش دریایی در سواحل بالی ارتباط رادیویی خود را با آن از دست داده بود، اطلاع داد.

اندونزی رسماً غرق شدن زیر دریایی خود را تأیید کرد

براساس گفته ژنرال یودو مار غونو فرمانده نیروی دریایی اندونزی، 53 خدمه زیردریایی KRI Nanggala-402 که چهارشنبه هفته پیش در دریا ناپدید شد، در عمق 850 متری دریای بالی جان خود را از دست داده اند.

مقامات ارتش اندونزی وعده دادند که بزودی عملیات نجات سرنشینان این زیردریایی غرق شده را شروع خواهند کرد، اما با این حال ارزیابی های ارتش این کشور نشان می دهد که مخزن اکسیژن زیردریایی KRI Nanggala-402 صبح روز گذشته (4 اردیبهشت ماه) به سرانجام رسیده است.

کارشناسان امور نظامی ارتش اندونزی طی گزارشاتی مدعی شدند که زیردریایی مذکور دچار قطعی برق شده است. پس از این اتفاق تنها 3 روز اکسیژن درون این زیردریایی برای 53 خدمه اندونزیایی باقی می ماند، اما اگر قطعی در جریان برق رخ نداده بود، خدمه آن می توانند برای 5 روز زنده بمانند. (یعنی تا دو روز دیگر)

ژنرال یودو مار غونو فرمانده نیروی دریایی اندونزی با حضور در جمع وبلاگ ابزاری احمد احتمال وقوع انفجار در زیردریایی را رد و تاکید نموده است که رادارهای ارتش اندونزی هیچ گونه موج انفجاری را ثبت ننموده اند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اندونزی رسماً غرق شدن زیر دریایی خود را تأیید کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اندونزی رسماً غرق شدن زیر دریایی خود را تأیید کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید